Przejdź do głównej zawartości

Flaga Polski z odbitych dłoni naszej rodzinki :-)

2 maja obchodzimy tzw. Święto Flagi. Z tej okazji chcąc podjąć ten temat z naszymi synami, stworzyliśmy rodzinny projekt, którego efektem końcowym jest flaga z odbitych dłoni całej naszej rodzinki :-)


Do wykonania flagi potrzebowaliśmy jedynie czarnej kartki oraz farbek w kolorze czerwonym i białym. My użyliśmy farb plakatowych Bambino


Każdy z nas (począwszy od najstarszego członka naszej rodziny, czyli mojego męża, odbiliśmy swoją dłoń na kartce. Nikośka nie fotografowałam gdyż konieczne było pilnowanie go aby nie rozmazał tego co już mieliśmy na kartce odbite :-) Na szczęście udało się przy pierwszy podejściu :-)
I jak się Wam podoba takie kreatywne podejście do tematu naszej Flagi? :-)

Kolorowy Świat BambinoKomentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie