Przejdź do głównej zawartości

Miłość - Wydawnictwo Media Rodzina

Gdy Nikodemek był niespełna miesięcznym niemowlakiem w nasze ręce wpadła przepiękna książka autorstwa Hélène Delforge pod tytułem Mama. Był to zbiór wierszy, który szczególnie w tamtym okresie, gdy po ponad 8 latach zostałam po raz drugi mamą, wywarł na mnie ogromne wrażenie i wywołał masę pozytywnych emocji. Możecie sobie wyobrazić moją ciekawość, gdy przeczytałam na stronie Wydawnictwa Media Rodzina, iż wydali drugą pozycję z serii pod tytułem Miłość
Do lektury zasiadłam z ogromną ciekawością. Liczyłam na kolejną dawkę wzruszeń oraz pełnych emocji przemyśleń i nie zawiodłam się. Miłość to zbiór bardzo wzruszających, pięknych i głębokich wierszy, które bez względu na to, na jakim etapie naszego życia jesteśmy, zapadną w naszej pamięci na lata. Znajdziemy tu historie wielu miłości, gdyż każda jest inna. Mnie urzekła historia "starej miłości" czyli pary, która przeżyła ze sobą całe życie. Myślę, że każdy z nas właśnie tak wyobraża sobie miłość jako młody człowiek stający na progu stworzenia własnej rodziny. Jednak każdy wiersz jest wyjątkowy, pełen emocji i powodujący, że człowiek chce się na chwilę zatrzymać w tym szalonym świecie.  Każdy wiersz okraszony został przepięknymi ilustracjami. Biją z nich prawdzie uczucia i ciepło, czasami też zatroskanie o wspólną przyszłość, jednak bez względu na to jakie uczucia wyrażają, przykuwają uwagę czytelnika.Miłość to piękna lektura do której z pewnością będę często powracać. Jestem typem romantyka i zwyczajnie lubię od czasu do czasu poczytać coś co spowoduje, że zakręci mi się łezka w oku :-)


Polecam serdecznie!!! 


 

Książkę znajdziecie TUTAJ

https://mediarodzina.pl/

Komentarze

 1. Cóż za wspaniała publikacja, jakie piękne ilustracje. Koniecznie muszę ją mieć. Tak samo jak wspomniany przez Ciebie tytuł "Mama".

  OdpowiedzUsuń
 2. Po recenzji jestem tej książki bardzo ciekawa i sama bym chciała tą książkę przeczytać i mieć ją u siebie w biblioteczce, piękny tytuł :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękna książeczka i te ilustracje sama chętnie wzięłabym ja do kolekcji

  OdpowiedzUsuń
 4. Ilustracje faktycznie zachwycające :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie