Przejdź do głównej zawartości

Polecamy na święta: MONTINO Rurki 3D 310 elementów od Alexander

Dziś mam dla Was kolejny wpis w którym podrzucamy Wam pomysł na świąteczny prezent. Tym razem to coś dla miłośników dużych konstrukcji. MONTINO Rurki 3D firmy Alexander to zestaw składający się z 310 elementów: 200 rurek w trzech długościach i siedmiu kolorach oraz 110 kolorowych złączek. Zestaw daje ogrom możliwości twórczy zabaw dla całej rodziny. Dzięki dołączonej do kompletu ulotki z przykładowymi konstrukcjami, możemy śmiało rozpocząć zabawę, u nas szybko przekonaliśmy się, że przykładowe wzory, to tylko wierzchołek góry lodowej, ponieważ dzięki tym rurkom i złączkom można wybudować na prawdę wszystko. 

O tym, że czas spędzony na takiej zabawie w gronie najbliższych, zawsze jest bezcennym, nie muszę chyba nikogo przekonywać. Jednak MONTINO zapewnia nie tylko świetną rozrywkę, podczas łączenia tych niepozornych elementów dzieci ćwiczą wiele kluczowych dla prawidłowego rozwoju umiejętności takich jak choćby: precyzja ruchów ręki, koordynacja ręka - oko, planowania, motoryka mała, koncentracja, cierpliwość, logiczne i samodzielne myślenie, inteligencję matematyczną, jak również zaspokaja potrzebę tworzenia czy kreatywność.  
U nas zabawa z zestawem rurek nie ma końca, chłopcy niemalże codziennie po niego sięgają a konstrukcje jakie powstają są coraz bardziej wymyślne. Jeżeli macie w domu miłośnika zabaw twórczych i szukacie czegoś co zajmie go na długie godziny, to polecamy zestaw MONTINO Rurki 3 D. Na pewno sprawdzą się doskonale 

Polecamy serdecznie!!!


Zestaw znajdziecie TUTAJ

Alexander Toys
  

Komentarze

  1. Bardzo fajna zabawka rozwijająca rozwijająca wyobraznie i zdolności manualne.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawa propozycja. A ile daje możliwości zabawy. Naprawdę super.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie