Przejdź do głównej zawartości

Robot Trains 600 naklejek - kreatywna książeczka dla dzieci - Wydawnictwo Egmont

Mój synek bardzo lubi różnego rodzaju zagadki i łamigłówki. To dla niego idealny sposób na nudę. Ostatnio pochłonęła go jedna z najnowszych publikacji Wydawnictwa Egmont, Robot Trains 600 naklejek. Książeczka jest sporych rozmiarów i zawiera poza ogromną ilością naklejek, także wiele różnorodnych zagadek, zadań rozwijających motorykę małą czy logiczne myślenie. Są także labirynty, wyszukiwanki czy kolorowanki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wielką gratką dla dzieci będą naklejki. Jest ich na prawdę sporo, podzielone zostały tematycznie. Zachęcam aby podsunąć Waszym dzieciom właśnie takie aktywności, gdyż poza świetną zabawą, są to niebywale rozwijające zajęcie.  
Polecamy serdecznie!!!


Książeczkę znajdziecie TUTAJ

Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie