Przejdź do głównej zawartości

Trojaczki w górach - Wydawnictw JUPI

Trojaczki, to jedna z tych serii komiksów dla dzieci, które bawią do łez. Powstałe w 1983 roku we Francji przygody niesfornej trójki rodzeństwa bawią już kolejne pokolenia. Za sprawą Wydawnictwa JUPI, możemy także w Polsce cieszyć się i przeżywać wspólnie z bohaterami tych opowieści, przygody pełne niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji. Nie tak dawno miała premierę kolejna część z serii. Trojaczki w górach to już szósta część jaką możemy się cieszyć.


Ta część to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników zimowych szaleństw. Książka zachwyca już samą okładką, a dalej jest równie pięknie i wesoło. Ilustracje autorki tekstów zachwycają zimowymi krajobrazami. Biel i błękit przeplatają się ze sobą tworząc niesamowity klimat, a nie rzadko zaskakujące teksty kilkulatków potrafią rozbawić każdego.


 
Jeżeli chodzi o treść komiksu, to jak sam tytuł sugeruje, akcja toczy się w górach, w które cała trójka wybrała się wraz z mamą. Oczywiście nie obędzie się bez zimowego szaleństwa. Cała rodzina ma także powód do świętowania - trzydzieste któreś urodziny ich mamy :-) Tekst naszpikowany jest prześmiesznymi dialogami trojaczków, które z każdą kolejną częścią bawią jeszcze bardziej.


 
Komiks zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie.  Lektura sprawdzi się idealnie dla dzieci rozpoczynających przygodę z tekstem drukowanym. Zabawne przygody rozbawią a niewielka ilość tekstu, nie spowoduje znudzenia samym czytaniem. Do tego te bajeczne ilustracje, których analiza z pewnością dostarczy wiele pozytywnych emocji. 
Trojaczki w górach to kolejny świetny komiks, który zachwyci każdego bez względu na wiek i zainteresowania. U nas to hit tej zimy.
 
Polecamy serdecznie!!!


Książkę znajdziecie TUTAJKomentarze

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie