Przejdź do głównej zawartości

Jak wytresować kota 2? Techniki zaawansowane - Wydawnictwo Skrzat

Dziś mam prawdziwą gratkę dla miłośników kotów. Jak wytresować kota 2? Techniki zaawansowane autorstwa Dawida Ratajczaka to druga część przewodnika, którego celem jest ujarzmienie niesfornych kotów. Tytuł serii jest dość przewrotny, ponieważ autor już na wstępie stwierdza, iż ta sztuka jest niemożliwa. Książka wydana została przez Wydawnictwo SkrzatAutor w bardzo zabawny sposób przedstawia zdarzenia z życia codziennego rodziny, która na co dzień obcuje z kotem. Mamy tu całą gamę okazji do tego aby udowodnić jak nieposkromione są to zwierzaki. Czytamy tu o wspólnych wakacjach z futrzakiem, trudy przeprowadzki, przygarnięcie kolejnego kotka, zakładanie hodowli czy choćby wprowadzenie specjalnej diety. Autor nie zapomina także o tym aby uświadomić czytelnikowi także o wszystkich zagrożeniach płynących z wyżej wymienionych czynności. Jeżeli jesteście szczęśliwymi posiadaczami kota, to koniecznie sięgnijcie po tą lekturę :-)Książka została zilustrowana w czarno - białych barwach, co idealnie współgra z treścią książki. Książkę bardzo serdecznie polecamy zarówno miłośnikom kotów jak i wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad ich nabyciem :-) 


Książkę znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwo Skrzat


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie