Przejdź do głównej zawartości

Ptaszki w gnieździe

Kolejna Ignacego wiosenna praca plastyczna jaka powstała, to gniazdo z ptaszkami :-)  Na początek Ignacy pomalował papierowy talerzyk na brązowo, po czym czekając aż farba wyschnie poszedł bawić się na ogród :-)
Po powrocie mógł przystąpić do dalszych działań. Na początek pociął na paski papier......i przykleił je na talerzu tworząc gniazdo ptaszków.
Następnie do plastikowych jajek przykleił klejem na gorąco ruchome oczka, dzióbki i skrzydełka z piórek i ptaszki były gotowe zasiąść w gnieździe :-)
A tak się prezentuje całość :-)
Komentarze

 1. Jakie śliczne! Pokazałam Antosiowili,zareagował z entuzjazmem bo on uwielbia ptaszki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rajskie ptaszki ,bardzo podoba mi się Wasze innowacyjne podejście do tematu ptaków .

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne. Zadbaliście o wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne gniazdo :)
  Bardzo ładna praca. :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Niezbędnik każdego chłopaka oraz Niezbędnik akażdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie - Wydawnictwo Debit

Dziś chciałam Wam przybliżyć dwie bardzo wartościowe książki, które w bardzo prosty, przystępny a przy tym subtelny sposób opisują zmiany jakie powstają w ciele dojrzewającego nastolatka. Dwa niezbędniki, jeden skierowany do chłopców, drugi do dziewczynek, to książki, które powinny trafić w ręce każdego nastolatka. Publikacje ukazały się na rynku nakładem Wydawnictwa Debit .

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody.