Przejdź do głównej zawartości

światowy Dzień Makaronu i makaronowe drzewko :-)

Nie wiem jak Wy ale ja nie mogę żyć bez makaronu, po prostu go ubóstwiam. A czy wiecie, że dzisiaj (25 października) obchodzony jest Światowy Dzień Makaronu :-) Dokładnie tak :-) Przyznam Wam się również, że Ignaś należy do tej mniejszości, która woli ryż :-) No cóż z gustami i o gustach się nie dyskutuje, ale jest coś do czego Ignaś z chęcią wykorzystuje makaron - zabawy twórczo - plastyczne :-0 Zaskoczeni? Chyba nie :-) 

Specjalnie z okazji Światowego Dnia Makaronu Ignacy przygotował makaronową "ucztę" dla oka - jesienne drewko a jego głównym składnikiem jest dzisiejszy solenizant - makaron :-)

Smacznego oglądania :-)
Kiedyś gdzieś przeczytałam (nie pamiętam teraz gdzie), że ludzie na świecie dzielą się na dwie kategorie: Ci którzy wolą makaron oraz Ci którzy walą ryż :-)

 A W do której kategorii należycie? :-)

Komentarze

  1. Ciekawa jestem z jakiego materiału powstaną kolejne drzewka. Makaronowe jest piękne.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Niezbędnik każdego chłopaka oraz Niezbędnik akażdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie - Wydawnictwo Debit

Dziś chciałam Wam przybliżyć dwie bardzo wartościowe książki, które w bardzo prosty, przystępny a przy tym subtelny sposób opisują zmiany jakie powstają w ciele dojrzewającego nastolatka. Dwa niezbędniki, jeden skierowany do chłopców, drugi do dziewczynek, to książki, które powinny trafić w ręce każdego nastolatka. Publikacje ukazały się na rynku nakładem Wydawnictwa Debit .

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody.