Przejdź do głównej zawartości

Drzewko 3D inspirowane Halloween

No i się stało, ponownie u nas drzewko :-) ale tym razem inspirowanie Halloween :-) A na drzewku śpią mali lokatorzy - nietoperki :-) Jakby się ktoś zastanawiał co to ma być :-)
Tym razem nasze drzewko powstało z trójkąta,którego dwa boki Ignacy zagiął do tyły, tworząc tym samym pień drzewa. Gałązki wyciął osobno i i dokleił na umieszczone z tyłu koło. Na koniec kilka szczegółów jak nietoperze, oczka i nos :-) i drzewko gotowe :-)

Na koniec sklejamy taśma dwustronną dwa rogi do siebie, tworząc stabilną podstawę drzewka


Zadowolona minka synka :-)
Komentarze

  1. Drzewko z lokatorami piękne, a i tak nie mogę oderwać wzroku od uśmiechu Artysty.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Niezbędnik każdego chłopaka oraz Niezbędnik akażdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie - Wydawnictwo Debit

Dziś chciałam Wam przybliżyć dwie bardzo wartościowe książki, które w bardzo prosty, przystępny a przy tym subtelny sposób opisują zmiany jakie powstają w ciele dojrzewającego nastolatka. Dwa niezbędniki, jeden skierowany do chłopców, drugi do dziewczynek, to książki, które powinny trafić w ręce każdego nastolatka. Publikacje ukazały się na rynku nakładem Wydawnictwa Debit .

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody.