Przejdź do głównej zawartości

Latająca Dyskopiłka V3

Nie ma nic innego, co sprawiało by większą radość mojemu dziecku jak zabawy na wolnym powietrzu (i tu nie ma znaczenia pogoda :-))Częste wyjścia do parków i na place zabaw to element naszej codziennej rutyny. Ale takie wyjścia wymagają niejednokrotnie "zorganizowania" pożytecznie czasu. W tym celu posiadamy kilka gadgetów, które zabieramy ze sobą. Jednym z nich jest prezentowana przez nas dzisiaj latająca dyskopiłka V3.


 

Zapowiada się u nas hitem tego lata. Od kiedy u nas zagościła nie ma wyjścia do parku bez niej :-) Piłka, która jednym ruchem zmienia się w dysk a po chwili w nieoczekiwanym momencie dysk zmienia się w piłkę. Sprawdza się jako zabawka ogrodowa jak i plażowa. 

 


Dodatkowo producent proponuje wykorzystanie dyskopiłki w 4 aż grach


PIŁKA PARZY - klasyczna żywiołowa gra ''piłka parzy'' wzbogacona 

jest o nieprzewidywany czas zmiany dysku w piłkę podczas lotu.

GŁUPI JAŚ - popularna gra ''Głupi Jaś'' staje się jeszcze bardziej 
ekscytująca przy zastosowaniu Latającej Dyskopiłki.

ZBIJAK - dynamiczna gra, której akcja uzależniona jest od czasu 
zmiany krążka w piłkę podczas jego lotu i zręczności gracza.

STREFA ZRZUTU - sportowa rywalizacja dwóch drużyn.

Zabawa z latającą dyskopiłką to gwarancja dobrej zabawy oraz świetny trening motoryki dużej.

UWAGA: 

DYSKOPIŁKA NIE JEST PRZEZNACZONA DO KOPANIA, UDERZANIA CZY STAWANIA NA NIEJ, JEST PRZEZNACZONA JEDYNIE DO RZUCANIA I ŁAPANIA 
  
W środku dyskopiłka posiada przyssawkę oraz płaski element do którego przyssawka się przyczepiaKomentarze

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie