Przejdź do głównej zawartości

Latająca Dyskopiłka V3

Nie ma nic innego, co sprawiało by większą radość mojemu dziecku jak zabawy na wolnym powietrzu (i tu nie ma znaczenia pogoda :-))Częste wyjścia do parków i na place zabaw to element naszej codziennej rutyny. Ale takie wyjścia wymagają niejednokrotnie "zorganizowania" pożytecznie czasu. W tym celu posiadamy kilka gadgetów, które zabieramy ze sobą. Jednym z nich jest prezentowana przez nas dzisiaj latająca dyskopiłka V3.


 

Zapowiada się u nas hitem tego lata. Od kiedy u nas zagościła nie ma wyjścia do parku bez niej :-) Piłka, która jednym ruchem zmienia się w dysk a po chwili w nieoczekiwanym momencie dysk zmienia się w piłkę. Sprawdza się jako zabawka ogrodowa jak i plażowa. 

 


Dodatkowo producent proponuje wykorzystanie dyskopiłki w 4 aż grach


PIŁKA PARZY - klasyczna żywiołowa gra ''piłka parzy'' wzbogacona 

jest o nieprzewidywany czas zmiany dysku w piłkę podczas lotu.

GŁUPI JAŚ - popularna gra ''Głupi Jaś'' staje się jeszcze bardziej 
ekscytująca przy zastosowaniu Latającej Dyskopiłki.

ZBIJAK - dynamiczna gra, której akcja uzależniona jest od czasu 
zmiany krążka w piłkę podczas jego lotu i zręczności gracza.

STREFA ZRZUTU - sportowa rywalizacja dwóch drużyn.

Zabawa z latającą dyskopiłką to gwarancja dobrej zabawy oraz świetny trening motoryki dużej.

UWAGA: 

DYSKOPIŁKA NIE JEST PRZEZNACZONA DO KOPANIA, UDERZANIA CZY STAWANIA NA NIEJ, JEST PRZEZNACZONA JEDYNIE DO RZUCANIA I ŁAPANIA 
  
W środku dyskopiłka posiada przyssawkę oraz płaski element do którego przyssawka się przyczepiaKomentarze

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Czym zająć malucha#14 - zabawa sensoryczna z woreczkami na lód

Dzisiaj wraz z Nikosiem chcieliśmy Wam pokazać kolejną zabawę sensoryczną, którą synek bardzo lubi. Przygotowanie jej jest szybkie i wymaga minimum nakładów finansowych. Wystarczy woreczek na kostki lodu kilkanaście koralików i woda. Oczywiście można także dać dziecku sam woreczek z wodą bez koralików, jedna te są dużą atrakcją dla malucha a ich dotykanie i próby przesuwania dodatkowo ćwiczą motorykę małą :-) Poniżej kilka kadrów z zabawy :-)

Jak przygotować woreczek

Na początek należy włożyć koraliki do woreczka. Robimy to otworem przez który nalewa się wodę. Gdy koraliki są już w woreczku, należy je delikatnie poprzesuwać do poszczególnych przegródek. Gdy koralika są już umieszczone nalewamy wodę i zawiązujemy woreczek :-) 

I liczymy na to, że dołączycie do zabawy :-) 
P.S. Woreczki szybko pękają więc przygotujcie się na mokrą zabawę z koniecznością wycierania podłogi :-)

Czym zając malucha#17 - puzzle sensoryczne DIY

Dziś u nas kolejna zabawa, tym razem z puzzlami sensorycznymi w roli głównej. Nikoś bardzo lubi takie zabawy a puzzle spodobały mu się wyjątkowo. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam pomysł na zabawę i tez wykonacie takie (lub podobne) zabawki dla Waszych maluszków :-)