Przejdź do głównej zawartości

Seria "Moje pierwsze puzzle" od Kukuryku

 Puzzle to wielka pasja Nikodema, która zaczęła się jeszcze przed skończeniem przez niego roku. Do tej pory głównie układał drewniane układanki, które bardzo lubi, ale ostatnio podsunęłam mu po raz pierwszy kartonowe puzzle, które okazało się strzałem w dziesiątkę. Bardzo mu się spodobały, oczywiście jednym z powodów są jego ukochanej zwierzaki i pojazdy na obrazkach, ale sam sposób układania też bardzo mu się spodobała.


Puzzle zwierzaki oraz pojazdy skierowane są do dzieci od 2 do 4 lat i składają się z kilku elementów (od 2 do 4) a ich producentem jest firma Kukuryku. Elementy zostały bardzo starannie wykonana a użyta tektura jest na prawdę solidna, wiec na pewno posłużą nam na dłużej. Idealnie sprawdzą się jako prezent świąteczny dla dwulatków wkraczających do świata puzzli 😊


Seria "Moje pierwsze puzzle" jest idealną dla najmłodszych dzieci, które dopiero uczą się kojarzenia kształtów. Ich wielkość jest idealna dla małych raczek, dzięki czemu maluchy z łatwością mogą nimi manipulować. Jeżeli szukacie ciekawych puzzli dla Waszych 2, 3 - laków, to ta seria na pewno im się spodoba :-) 

Polecamy serdecznie !!!

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie