Przejdź do głównej zawartości

Jedyna taka bajka - presonalizowane ksiażeczki z imieniem dziecka

Kochani, dzisiaj zaprezentuję Wam przepiękne dwie personalizowane książeczki dla dzieci. Jedyna taka bajka to publikacje, które powstają na indywidualne zamówienia a każda z nich przedstawia inną nieco historię, jednak ogólny zamysł jest ten sam. Pewien gołąb, który jest listonoszem otrzymuje od bociana kopertę z imieniem dziecka, wyrusza w podróż aby ją dostarczyć. Odwiedzając kolejne regiony Polski odnajduje kolejne litery imienia dziecka, dla którego książeczka została stworzona. Na końcu koperta zostaje dostarczona i pojawia się całe imie dziecka :-)

Książeczki nie tylko są bardzo pomysłowe i pięknie wydane, ale także przychodzą do nas przepięknie zapakowane, idealnie na prezent. Wszystko zostało tu dokładnie przemyślane i dopasowane.


Zamysł książeczek jest bardzo ciekawy. Nasz bohater, gołąb - listonosz wyrusza w podróż aby odnaleźć litery imienia dziecka do którego trafiła książeczka. Ptaszek podróżuje po całym kraju podziwiając piękne widoki i przy okazji prosząc napotkane po drodze zwierzaki o dane literki. Każda literka alfabetu to inne miejsce na mapie Polski. Całość napisana jest bardzo zabawnie, mamy tu sporo ciekawych rymów i nie małą dawkę wiedzy na temat naszej pięknej Ojczyzny.


Książeczki to wyjątkowe pozycje, które nie tylko zachwycają ale też będą wspaniałą pamiątką na lata. To także bardzo ciekawy pomysł na prezent dla dziecka. Na przodzie można umieścić dedykację a na końcu czeka na dzieci niespodzianka, tajemnicza koperta :-) U nas książeczki okazały się wielkim hitem i chłopcy bardzo lubią ich słuchać. 

Polecamy serdecznie!!!


Książki można zamawiać TUTAJ

https://jedynatakabajka.pl/

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie