Przejdź do głównej zawartości

Fotokalendarz - najlepszy prezent dla babci, dziadka i cioci + RABAT OD FOTOBUM

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Każdy myśli czym mogą obdarować swoich najbliższych. U nas rok rocznie jeden prezent sprawdza się idealnie...jest to fotokalendarz. Babcia moich chłopców zawsze jest takim prezentem zachwycona, a  nas cieszy, że mimo odległości która na co dzień nas dzieli, możemy być z nią na codziennie. Nasze kalendarze zamawiam zawsze na stronie FOTOBUM. To sprawdzone miejsce, z którego usług zawsze jesteśmy zadowoleni. W tym roku pokusiliśmy o zamówienie aż trzech kalendarzy. Pierwszy z nich to kalendarz ścienny, w którym każdy miesiąc jest na osobnej karcie. Ten format lubimy najbardziej :-). Mamy tu duże zdjęcie oraz podział danego miesiąca na każdy dzień. Dodatkowo dołączono do niego naklejki, które ułatwią zaznaczanie poszczególnych wydarzeń. Taki fotokalendarz z łatwością zamówicie na stronie FOTOBUM.


Drugi z kalendarzy na jakie się zdecydowaliśmy to kalendarz plakatowy. Składa się z jednostronicowego plakatu na którym mamy sporych rozmiarów zdjęcie oraz każdy miesiąc rozpisany na poszczególne dni. Taka forma sprawdzi się u mnie w biurze gdzie często korzystam właśnie z kalendarza :-)  Taki kalendarz z łatwością zamówicie na stronie FOTOBUM :-)


Ostatnim z kalendarzy na jaki się zdecydowaliśmy, to kalendarz biurkowy. Oczywiście będzie on na biurku męża w pracy :-). Jest to niewielkich rozmiarów produkt ze zdjęciami oraz podziałem na poszczególne miesiące i dni. Taki fotokalendarz z łatwością zamówicie na stronie FOTOBUM.

Na koniec mam dla Was niespodziankę!!!

Rabat w wysokości 10%

Wystarczy że podczas zamawiania użyjecie poniższego kodu rabatowego :-)

hwwmwaKomentarze

  1. Nasze przyszłoroczne kalendarze też już gotowe, podarujemy je pod choinkę dziadkom - to ich ulubiony prezent :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam nadziejė, że na Dzień Babci dostanė zdjęcia wnuczek.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie