Przejdź do głównej zawartości

Bezu bezu i spółka - Wydawnictwo Literatura

Z twórczością Grzegorza Kasdepke zetknęliśmy się ładnych kilka lat temu. Od tego czasu każda jego nowa pozycja trafia w nasze ręce. Uwielbiamy jego poczucie humory, trafne spostrzeżenia i oryginalność. Dlatego też oczywistym było, iż jego Bezu bezu i spółka trafi do naszej domowej biblioteczki. Ta pozycja to powrót autora do czasów swojego dzieciństwa i lat młodzieńczych. Książka ukazała się na rynku nakładem Wydawnictwa Literatura. 


Ta książka to podróż w czasie samego autora, który cofa się do czasów szkolnych i opisuje przygody swoje i kolegów. Muszę przyznać, że Ci chłopcy mieli niezwykłą wyobraźnię a ich kreatywność zaskoczyła nas bardzo pozytywnie. Błyskotliwi, potrafili nieźle zdenerwować swoich nauczycieli. 
Czytelnik wraz z paczką przyjaciół przeżywa wiele przygód. Uczą się wspólnie tańczyć przed szkolną dyskoteką, podczas wakacji w Bułgarii czy choćby gdy najodważniejszy z ekipy "zagaduje" do dziewczyny. Każda historia wywołuje szczery uśmiech na twarzy czytelnika i zapewnia świetną zabawę. Więcej szczegółów Wam nie zdradzę, sami sięgnijcie po tą pozycję i się przekonajcie jak beztroskie i pełne pomysłów były kiedyś dzieciaki.Bezu bezu i spółka to prawdziwa gratka dla czytelnika. Mamy tu wszystko czego oczekuje się książki dla dzieci. Dobry humor, przygodę i zaskakujące zwroty akcji. Ignacemu lektura bardzo przypadła do gustu :-)

Polecamy serdecznie!!!


Książkę znajdziecie TUTAJ

https://www.wydawnictwoliteratura.pl/

Komentarze

  1. Coś czuję, że i mi ta książka przypadnie do gustu. Lubię wracać do lat dzieciństwa :) A dzieci z kolei lubią słuchać historii z czasów dzieciństwa rodziców. Książka na pewno trafi do naszej biblioteczki, dzięki za polecenie!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie