Przejdź do głównej zawartości

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Hokus - Pokus - Wydawnictwo Wilga

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn to seria książek skierowana głównie do dziewczynek w wieku szkolnym. Na rynku ukazało się już dziewięć tytułów a najnowszy z nich Hokus - Pokus miała swoją premierę 15 maja. Autorką cyklu jest Agnieszka Mielech, która w przezabawny sposob potrafi zainteresować czytelnika. Całość ukazała się na rynku nakładem Wydawnictwa Wilga.    
W najnowszym dziewiątym już tomie cała akcja toczy się wokół Festiwalu Sztuk Ulicznych i Magii. Emi, Aniela, Flora, Faustyna oraz Franek (jedyny chłopak, który jest członkiem Klubu) chcą wziąć w nim udział. Niestety aby jednak mogli spełnić swoje marzenie, muszą wcześniej udowodnić, że posiadają super moc. Czy im się to uda i spełnią swoje marzenie? Zdradzę tylko, że sztuka żonglowania, chodzenia na szczudłach czy sztuczki iluzjonistyczne nie będą mieć przed nimi tajemnic.  
Jednak nie byłoby kolejnego tomu przygód Emi i jej przyjaciół, gdyby nie mieli do wypełnienia bardzo ważnej i niezwykle tajnej super misji. Nie inaczej jest i ty razem. Członkowie Klubu postanowią przeprowadzić akcję na rzecz cyrkowych zwierząt, które sprawiały wrażenie bardzo smutnych podczas występu. Czy cała akcja zakończy się sukcesem? Przekonajcie się sami :-)Seria książek o Emi i jej Tajnym Klubie, to bardzo ciekawa seria, która zawsze porusza ważne tematy. Dla nas było to kolejne już spotkanie z bohaterami i ponownie, bardzo udane :-)


Polecamy serdecznie!!!


Książkę znajdziecie TUTAJ
Wydawnictwo Wilga


Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami", której pomysłodawczynią jest Karolowamama
Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy:
- miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Eksperyment "Rozkwitający kwiat" - PROJEKT PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI

Eksperyment "rozkwitający kwiat" prezentujemy dzisiaj w ramach projektu "PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI", to właśnie  dzięki niemu w każdy piątek opisujemy co najmniej jeden przeprowadzony przez nas eksperyment, a o całej inicjatywie możecie przeczytać TUTAJ.