Przejdź do głównej zawartości

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Hokus - Pokus - Wydawnictwo Wilga

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn to seria książek skierowana głównie do dziewczynek w wieku szkolnym. Na rynku ukazało się już dziewięć tytułów a najnowszy z nich Hokus - Pokus miała swoją premierę 15 maja. Autorką cyklu jest Agnieszka Mielech, która w przezabawny sposob potrafi zainteresować czytelnika. Całość ukazała się na rynku nakładem Wydawnictwa Wilga.    
W najnowszym dziewiątym już tomie cała akcja toczy się wokół Festiwalu Sztuk Ulicznych i Magii. Emi, Aniela, Flora, Faustyna oraz Franek (jedyny chłopak, który jest członkiem Klubu) chcą wziąć w nim udział. Niestety aby jednak mogli spełnić swoje marzenie, muszą wcześniej udowodnić, że posiadają super moc. Czy im się to uda i spełnią swoje marzenie? Zdradzę tylko, że sztuka żonglowania, chodzenia na szczudłach czy sztuczki iluzjonistyczne nie będą mieć przed nimi tajemnic.  
Jednak nie byłoby kolejnego tomu przygód Emi i jej przyjaciół, gdyby nie mieli do wypełnienia bardzo ważnej i niezwykle tajnej super misji. Nie inaczej jest i ty razem. Członkowie Klubu postanowią przeprowadzić akcję na rzecz cyrkowych zwierząt, które sprawiały wrażenie bardzo smutnych podczas występu. Czy cała akcja zakończy się sukcesem? Przekonajcie się sami :-)Seria książek o Emi i jej Tajnym Klubie, to bardzo ciekawa seria, która zawsze porusza ważne tematy. Dla nas było to kolejne już spotkanie z bohaterami i ponownie, bardzo udane :-)


Polecamy serdecznie!!!


Książkę znajdziecie TUTAJ
Wydawnictwo Wilga


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Czym zająć malucha#14 - zabawa sensoryczna z woreczkami na lód

Dzisiaj wraz z Nikosiem chcieliśmy Wam pokazać kolejną zabawę sensoryczną, którą synek bardzo lubi. Przygotowanie jej jest szybkie i wymaga minimum nakładów finansowych. Wystarczy woreczek na kostki lodu kilkanaście koralików i woda. Oczywiście można także dać dziecku sam woreczek z wodą bez koralików, jedna te są dużą atrakcją dla malucha a ich dotykanie i próby przesuwania dodatkowo ćwiczą motorykę małą :-) Poniżej kilka kadrów z zabawy :-)

Jak przygotować woreczek

Na początek należy włożyć koraliki do woreczka. Robimy to otworem przez który nalewa się wodę. Gdy koraliki są już w woreczku, należy je delikatnie poprzesuwać do poszczególnych przegródek. Gdy koralika są już umieszczone nalewamy wodę i zawiązujemy woreczek :-) 

I liczymy na to, że dołączycie do zabawy :-) 
P.S. Woreczki szybko pękają więc przygotujcie się na mokrą zabawę z koniecznością wycierania podłogi :-)

Czym zając malucha#17 - puzzle sensoryczne DIY

Dziś u nas kolejna zabawa, tym razem z puzzlami sensorycznymi w roli głównej. Nikoś bardzo lubi takie zabawy a puzzle spodobały mu się wyjątkowo. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam pomysł na zabawę i tez wykonacie takie (lub podobne) zabawki dla Waszych maluszków :-)