Przejdź do głównej zawartości

Mały konstruktor Junior od Alexander Toys

Chłopcy od najmłodszych lat uwielbiają budować i konstruować przeróżne budowle i pojazdy. Nie inaczej jest z Ignasiem, który od najmniejszych lat spędzał długie godziny przy różnego rodzaju klockach i zabawkach konstrukcyjnych. Ta pasja z biegiem lat nie mija, i synek nadal lubi kreatynę zabawy. Ostatnio pochłania go  zabawa z Małym konstruktorem Junior, które niedawno ukazały się na rynku w ofercie firmy Alexander. My posiadamy zestaw terenówka, który umożliwia stworzenie aż trzech odrębnych modeli. 
W pudełku znajdziemy: 


- 6 drewnianych deseczek z pięcioma dziurkami,
- 8 drewnianych deseczek z trzema dziurkami,
- 6 deseczek z dwiema dziurkami,
- dwa drewniane drążki,
- 4 koła,
- 4 opony,
- 4 długie niebieskie śruby,
- 9 krótkich niebieskich śrub,
- 2 długie czerwone śruby,
- 15 krótkich czerwonych śrubek,
- 14 żółtych osłonek,
- 17 zielonych łączników,
- 2 śrubokręty,
- oraz instrukcję.Zestaw Mały konstruktor to zabawka ponadczasowa, którą pokocha każde dziecko. Bardzo duże elementy sprawiają, że już przedszkolaki z łatowścią sobie z nią poradzą. Łączenie elementów jest bardzo proste, a dołączone do zestawu śrubokręty sprawdzają się rewelacyjnie. Każdy element jest starannie wykonany i perfekcyjnie do siebie pasują. Dołączona do zestawu instrukcja pokazuje krok po kroku kolejne etapy tworzenia wybranej konstrukcji. Dzięki temu budowanie jest proste i przyjemne.


Mały konstruktor to świetna kreatywna zabawka, która rozwija wyobraźnię przestrzenną, motorykę małą, kreatywność czy logiczne myślenie. Dodatkowo, elementy zestawu sprawdzą się także do przy układaniu serwencji, naśladowaniu, wykluczniu ze zbioru, kategoryzowaniu czy kodowaniu. U nas to zdecydowany hit.


Polecamy serdecznie!!!
Zestaw znajdziecie TUTAJ

Alexander Toys

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie