Przejdź do głównej zawartości

Myszka Hania - Wydawnictwo Bis

Powoli wkraczamy w świąteczno - zimowe klimaty, a co za tym idzie w naszej domowej biblioteczce pojawiło się kilka nowych tytułów o tej tematyce. Jedną z nich jest przeurocza opowieść o sympatycznej myszce imieniem Hania autorstwa Barbary Mikulskiej. Książka pod tytułem Myszka Hania wydana została przez Wydawnictwo Bis.
Główna bohaterka to mała myszka, która wraz z rodzicami mieszka w mysim domku. Każdy dzień stanowi dla niej nową przygodę. Młody odbiorca z łatwością odnajdzie w zachowaniu Hani wiele własnych cech. Myszce zdarza się marudzić gdy nie chce czegoś zjeść, czasami też płacze lub boi się, jednak z reguły jest pogodna i pełna energii. Z radością lepi bałwana i pisze list do Świętego Mikołaja. Uwielbia spacery oraz kreatywne zabawy. Jej dzień można porównać do typowego dnia przedszkolaka. Książka została bardzo ładnie zilustrowana przez Ewę Podleś. Każdy rysunek jest starannie przemyślany, dzięki czemu idealnie oddaje treść książki. Całość współgra ze sobą tworząc jedną spójną całość.  
Myszka Hania to bardzo ciepła i wciągająca lektura idealna na tę porę roku. Jeżeli szukacie lekkiej i pełnej humoru książeczki, która sprawdzi się do czytania na dobranoc to z całą pewnością zaopatrzcie się w tę pozycję, na prawdę warto :-)

 

Książkę znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwo BIS

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami", której pomysłodawczynią jest Karolowamama
Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy:
- miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Eksperyment "Rozkwitający kwiat" - PROJEKT PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI

Eksperyment "rozkwitający kwiat" prezentujemy dzisiaj w ramach projektu "PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI", to właśnie  dzięki niemu w każdy piątek opisujemy co najmniej jeden przeprowadzony przez nas eksperyment, a o całej inicjatywie możecie przeczytać TUTAJ.