Przejdź do głównej zawartości

Gdy Smok się wprowadza ponownie - Wydawnictwo CzyTam

Gdy smok się wprowadza ponownie, to pozycja u nas bardzo na czasie. Ignacy po ośmiu latach bycia w centrum rodzinnego życia przestanie być jedynakiem. Pojawienie się maluszka w domu zmieni całe nasze dotychczasowe życie oraz nałoży nowe obowiązki. Co prawda Ignacy zawsze deklarował że chce mieć rodzeństwo, to jednak prawdziwa próba charakteru tak na prawdę dopiero nastąpi. Podobnie rzecz się ma w domu bohaterów książki wydanej przez Wydawnictwo CzyTam o której chciałam Wam dzisiaj napisać. 
Gdy w czteroosobowej rodzinie rodzinie pewnego dnia pojawia się Smok, najmłodszy smyk jest z tego faktu bardzo zadowolony. Od razu się ze sobą zaprzyjaźniają, a nowy lokator zajmuje miejsce w łóżeczku. Gdy jednak okazuje się że łóżeczko szykowane jest dla małego dzidziusia, starszy brat postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i wraz ze Smokiem starają się zapewnić maluchowi najwyższej jakości rozrywki. Niestety gdy starsza siostra oznajmia chłopcu, że Smoki nie istnieją, w chłopcu narasta frustracja i rozpoczynają się psoty!!! Czy w domu zapanuje w końcu zgoda i znajdzie się miejsce dla całej trójki rodzeństwa? O tym przekonacie się czytając książkę. 
Książka jest bardzo ładnie zilustrowana przez Howards McWilliama. Całość uzupełnia się tworząc spójną i atrakcyjną całość. 
Polecamy serdecznie!!!


                        


Książkę znajdziecie TUTAJ


Wydawnictwo CzyTam


Komentarze

  1. Mamy tą książeczkę i jest super! "Gdy smok się wprowadza "też jest świetna.;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Troszkę za "dziecinna" dla nas ale dla młodszych Pociech które oczekują rodzeństwa myślę że super :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mamy tę książkę jak i pierwszą część :) "Gdy smok się wprowadza ponownie" jest w sam raz dla nas.Tym bardziej że my też czekamy na dzieciątko :)

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami", której pomysłodawczynią jest Karolowamama
Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy:
- miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Eksperyment "Rozkwitający kwiat" - PROJEKT PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI

Eksperyment "rozkwitający kwiat" prezentujemy dzisiaj w ramach projektu "PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI", to właśnie  dzięki niemu w każdy piątek opisujemy co najmniej jeden przeprowadzony przez nas eksperyment, a o całej inicjatywie możecie przeczytać TUTAJ.