Przejdź do głównej zawartości

Lulu - Wydawnictwo CoJaNaTo

Dzisiaj chciałam Wam napisać o bardzo wyjątkowej książce, która wywarła na nas ogromne wrażenie. Mowa o dziele duetu Ryfczyńska Dróżdż pod tytułem Lulu. Publikacja poza bardzo wartościowym tekstem wyróżnia się wręcz magicznymi zdjęciami wykonanymi przez wspomnianą Darię Dróżdż. Książka ukazał się na rynku nakładem Wydawnictwa CoJaNaTo.
Lulu to mała dziewczynka, która pewnego dnia odkrywa że jest baletnicą. W swojej ukochanej tutu jest naprawdę szczęśliwa. Jednak z przerażeniem odkrywa coś jeszcze!!! Wielu dorosłych których zna i którzy stają na jej drodze zrezygnowali ze swoich dziecięcych marzeń. W wyniku czego stali się nieszczęśliwi. Dziewczynka oczami swojej wyobraźni widzi jakie Ci ludzie mieli marzenia i pomaga im do nich powrócić. Poza bardzo poruszającym tekstem na uwagę zasługują cudne zdjęcia jakie wzbogaciły tą publikacje. Mała dziewczynka w spódniczce i uśmiechem na twarzy to symbol każdego z nas małych i dużych. 
Lulu to przepiękna opowieść, która przypomina nam o naszych marzeniach, pragnieniach i dążeniach. To także bardzo ważne przesłanie, że szczęśliwym może być tylko ten kto jest prawdziwie sobą!!!Książkę znajdziecie TUTAJ

     

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie