Przejdź do głównej zawartości

K O N K U R S z Canpol Babies - WYGRAJ ZESTAW DO STERYLIZACJI BUTELEK

Kochani, dziś zgodnie z zapowiedzą, mam dla Was konkurs a w nim do wygrania Zestaw do sterylizacji butelek od Canpol Babies. Udany początek macieżyństwa.Aby wziąć udział w Konkursie należy:

* w komentarzu pod plakatem konkursowym na blogu lub facebooku napiszcie imię dziecka, dla którego wykorzystalibyście wygrany zestaw do sterylizacji.

* polubić Canpol Babies. Udany początek macieżyństwa na facebooku TUTAJ

* polubić profil I&K W Domowym Zaciszu na facebooku TUTAJ

* polubić i udostępnić plakat konkursowy,

* zaprosić znajomych do wspólnej zabawy, Regulamin konkursu:

1. Organizatorem Konkursu jest blog I&K W Domowym Zaciszu. 

2. Sponsorem nagród jest Canpol Babies

3. Czas trwania konkursu: od 09.02.2018 do 16.02.2018

4. Nagrodą w konkursie jest zestaw do sterylizacji butelek od Canpol Babies

6. Wyniki zostaną ogłoszone do 7 dni po zakończeniu Konkursu.

7. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy mają 7 dni na przesłanie na adres annakozakiewicz8424@gmail.com danych do wysyłki. W przypadku nie dostarczenie danych na czas, nagroda zostanie przyznana innej osobie wybranej w drodze losowania. 
Każdy uczestnik może dodać tylko jedno zgłoszenie (komentarz). 

8. Wysyłka nagród jedynie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

9. Udział w konkursie jest dobrowolny.

10. Ta promocja nie jest sponsorowana, prowadzona, administrowana ani związana z Facebookiem  w żaden sposób. Uczestnik przyjmuje do wiadomości, że dostarcza informacje organizatorowi promocja i nie Facebookowi. Podane przez uczestnika informacje będą wykorzystane jedynie do organizacji Konkursu (w tym dostarczeniu nagrody). 


Życzymy powodzenia :-)

Ogłoszenie zwycięzcy :-)

W wyniku losowania sterylizator trafia do Pani Judytki Chmielowskiej, serdecznie gratulujemy i czekamy na adres na który mamy przesłać nagrodę :-)Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Czym zająć malucha#14 - zabawa sensoryczna z woreczkami na lód

Dzisiaj wraz z Nikosiem chcieliśmy Wam pokazać kolejną zabawę sensoryczną, którą synek bardzo lubi. Przygotowanie jej jest szybkie i wymaga minimum nakładów finansowych. Wystarczy woreczek na kostki lodu kilkanaście koralików i woda. Oczywiście można także dać dziecku sam woreczek z wodą bez koralików, jedna te są dużą atrakcją dla malucha a ich dotykanie i próby przesuwania dodatkowo ćwiczą motorykę małą :-) Poniżej kilka kadrów z zabawy :-)

Jak przygotować woreczek

Na początek należy włożyć koraliki do woreczka. Robimy to otworem przez który nalewa się wodę. Gdy koraliki są już w woreczku, należy je delikatnie poprzesuwać do poszczególnych przegródek. Gdy koralika są już umieszczone nalewamy wodę i zawiązujemy woreczek :-) 

I liczymy na to, że dołączycie do zabawy :-) 
P.S. Woreczki szybko pękają więc przygotujcie się na mokrą zabawę z koniecznością wycierania podłogi :-)

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami", której pomysłodawczynią jest Karolowamama
Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy:
- miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody.