Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Edward i jego wielkie odkrycie - Wydawnictwo Adamada

Dzisiaj kolejna przepiękna książka, która wyszła spod skrzydeł jednego z naszych ulubionych wydawnictw czyli Adamady. Edward i jego wielkie odkrycie, to lektura idealna dla każdego, bo przecież każdy z nas w głębi serca o czymś marzy. Tak było z głównym bohaterem tej historii, który marzył by tak jak jego przodkowie zostać archeologiem i odkrywać coś bardzo ważnego.

Edward od najmłodszych lat podziwiał dokonania członków swojej rodziny i marzył by tak jak oni, dokonać w życiu rzeczy wielkich. Gdy pewnego dnia znalazł jajko, uznał to za swoją życiową szansę. Opiekował się nim, troszczył i marzył, o różnych "stworzeniach" które mogą się z niego wykluć. Niestety gdy nadszedł długo wyczekiwany przez chłopca dzień, wszystkie marzenia prysły jak bańka mydlana. Okazało się, że z jajka wykluł się ptak, który nie potrafił latać. 
Edward uznał to za swoją porażkę i postanowił udać się do swojego ulubionego miejsca czyli muzeum prehistorii, w którym dokonał kolejnego odkrycia. Jakiego? O tym przekonacie się czytając tą piękną historię. 
Książka została przepięknie wydana, duży format, gruby papier oraz twarda okładka sprawiają, że książka prezentuje się na prawdę imponująco. Do tego dochodzą pięknie ilustracje i wciągająca historia i mamy książkę idealną. 
Edward i jego wielkie odkrycie to piękna i poruszająca opowieść o marzeniach i przyjaźni. Dzieci nie tylko z ogromnym zainteresowaniem wysłuchają całej historii, ale także będą analizować poszczególne karty książki, gdyż ilustracje w niej znajdujące się są na prawdę piękne. Serdecznie polecamy tą ciekawą i co ważne pouczającą lekturę. 


Książkę znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwa adamada

Komentarze

  1. To musi byc slciekawa książka.
    Podoba mi się grafik

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo lubię książki wydawnictwa Adamada. Myślę ze i ta przypadlaby nam do gustu.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty