Przejdź do głównej zawartości

Gra Magnetyczne Rzutki Kosmos - Sklep Dobre Zabawki

Dzisiaj mamy dla Was kolejny wpis w którym prezentujemy pomysł na ciekawy prezent. Tym razem jest to gra która doczekała się wielu wersji, znana od lat na całym świecie nadal zaliczana jest do jednych z najbardziej popularnych zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Mowa oczywiście o rzutkach.


Wersja gry jaką posiadamy pochodzi ze sklepu Dobre Zabawki i jest renomowanej belgijskiej firmy Scratch Europe. Plansza jest magnetyczna, dwustronna o rozmiarach 55x36 cm, a jej motywem przewodnim jest kosmos. Do zestawu dołączone są rzutki, trzy w kolorze żółtym oraz trzy w kolorze niebieskim. Gra ze względu na fakt, iż jest na magnesy jest bezpieczna i już 3-4 latki mogą cieszyć się grą i jednocześnie trenować celność, koncentracje, precyzje ruchów czy utrwalać zasady społeczne podczas kolejnych rozgrywek.
Jedna strona przedstawia tradycyjną planszę na której widnieją koła oraz przypisane do mich punkty. Na czarnym tle są umieszczone także bardzo ładne i estetyczne elementy odnoszące się do kosmosu. Całość prezentuje się bardzo ładnie i estetycznie. Wszystkie elementy są starannie namalowane i wyraźne. Pomimo intensywnego użytkowania, nic nie ulega zniszczeniu.


Druga strona planszy odnosi się typowo do planet. Głównym motywem jest kolorowa rakieta z niewielkimi elementami po bokach. Ta nieco niestandardowa plansza ma w sposób losowy umieszczoną punktacje. Całość znajduje się na bardzo masywnym drążku do którego przymocowany jest sznureczek.

Same rzutki są bardzo duże i bardzo mocne, dzięki czemu bez problemu przyczepiają się do planszy i trzymają się na niej bez zarzutu.


Gra sprawdza się idealnie zarówno w warunkach domowych jak i na wolnym powietrzu. My korzystając z ostatnich dni letniej pogody, postanowiliśmy zawiesić nasze rzutki na drzwiach altanki i urządziliśmy rodzinny turniej :-)  
Magnetyczne rzutki to świetna propozycja gry, którą pokocha każde dziecko. Piękny, unikalny design, najwyższa jakość wykonania oraz przede wszystkim bezpieczeństwo to argumenty przemawiające na korzyść zestawu. Do tego piękna tuba w której znajduje się nasza gra, sprawia, że całość prezentuje się bardzo ciekawie i jest funkcjonalne. W ofercie sklepu Dobre zabawki znajdziecie także dwie inne wersje gry o tematyce smoczej oraz typowo dla dziewczynek z księżniczkami. Jak sami widzicie każdy znajdzie tu coś dla siebie, a my mamy nadzieję, że podsunęliśmy Wam ciekawy pomysł na prezent :-)


Magnetyczne rzutki znajdziecie w sklepie Dobre Zabawki TUTAJ

https://goo.gl/1xZs3m


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie