Przejdź do głównej zawartości

Zatrzymać wakacyjne wspomnienia z FotoAlbumem od FotoBum

Zakończenie wakacji i powrót do codziennej rzeczywistości bywa ciężki, zwłaszcza po urlopie, kiedy to można było leniuchować i wygrzewać się na słońcu. Dlatego też staramy się zachować jak najwięcej pozytywnej energii i utrwalić nasze wspomnienia tak aby mogły w każdej chwili przywołać miłe chwile. My w tym roku mamy co wspominać a dzięki fotoAlbumowi który zamówiliśmy, w każdym momencie możemy do tych chwil powrócić.Nasz fotoAlbum zamówiony został na stronie FotoBum, a cały proces nie zajął więcej niż 15 minut. Po wejściu na stronę FotoBum należy wybrać produkt, który chcemy zamówić (w naszym przypadku był to fotoalbum). Następnie należy dokonać wyboru ilości zamieszczonych w albumie zdjęć. Są dwie opcje 24 lub 48 zdjęć. My zdecydowaliśmy się na 48 zdjęć. Teraz wystarczy jedynie kliknąć zaprojektuj i system przekierowuje nas do aplikacji w której należy wgrać zdjęcia, które chcemy umieścić w naszym albumie. Kolejność zdjęć jest losowa, więc po ich wgraniu teoretycznie mamy gotowy fotoAblum. Należy jedynie zatwierdzić projekt i dopełnić pozostałych formalności. Wszystko bardzo szybko i sprawnie. Sama realizacja zamówienie również zajęła tylko kilka dni.

FotoAlbum jest niewielkich rozmiarów 11x10 cm, przez co jest bardzo poręczny i z łatwością zmieści się w każdej damskiej torebce. Całość została spięta białym kołowrotkiem a zdjęcia umieszczone na biały tle. Okładka jest jedna - standardowa, nie ma tu możliwość wyboru, jednak jest tak przyjemna dla oka, że każdemu przypadnie do gustu. Całość została wydrukowana na bardzo grubym, kredowym papierze, przez co wielokrotne przeglądanie nie spowoduje uszkodzeń. Wszystko to daje bardzo estetyczny efekt i sprawia, że każdy sięga po niego z ogromną radością.


FotoBum w swojej ofercie poza FotoAlbumem posiada jeszcze:

- FotoMagnesy,
- FotoGrafie,
- Foto 10x10,
- FotoKwadraty,
- FotoNaklejki
- i FotoStojak.Do albumu dołączone zostały również naklejki wyrażające emocje, które można nakleić pod zdjęciami.  Nasz FotoAlbum sprawiam nam ogromną radość za każdym razem kiedy po niego sięgamy. Przywołuje piękne wspomnienia, którymi teraz dzielimy się z rodziną i przyjaciółmi. Dla nas FotoAlbum okazał się strzałem w dziesiątkę. Profesjonalizm z jakim się zetknęliśmy podczas współpracy z  FotoBum był na najwyższym poziomie podobnie jak produkt który oferują. Serdecznie polecamy FotaAlbum, idealna pamiątka dla każdego i pomysł na niebanalny prezent :-)

https://fotobum.pl/

Przy zamówieniu złożonym za pośrednictwem poniższego linku otrzymacie 10 % rabatu na zamówiony produkt :-)

FotoAlbum zamówić możecie TUTAJ


https://fotobum.pl/


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie