Przejdź do głównej zawartości

Żółw

Lato nie sprzyja u nas pracom plastycznym, większość czasu spędzamy na dworze :-) Jednak ostatnio zrobiliśmy wyjątek i w ramach projektu Zwierzaki Cudaki 3 powstał żółw.   Do jego wykonania potrzebowaliśmy:

- kolorowego papieru,
- nożyczek,
- kleju,
- ołówka,
- czarnego mazaka,
- oraz trzech okrągłych naczyń w różnych rozmiarach. 


Po raz kolejny postanowiliśmy zaszaleć z kółkami :-) Jest to jedna z ulubionych technik Ignacego. Tym razem mamy formę przestrzenną. Poniżej znajduje się dokładny przebieg pacy jaką wykonał synek. Zapraszam na fotorelację z kreatywnej zabawy :-)  A oto efekt końcowy - żółw w całej okazałości :-)
Wpis powstał w ramach projektu Zwierzaki Cudaki 3


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Niezbędnik każdego chłopaka oraz Niezbędnik akażdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie - Wydawnictwo Debit

Dziś chciałam Wam przybliżyć dwie bardzo wartościowe książki, które w bardzo prosty, przystępny a przy tym subtelny sposób opisują zmiany jakie powstają w ciele dojrzewającego nastolatka. Dwa niezbędniki, jeden skierowany do chłopców, drugi do dziewczynek, to książki, które powinny trafić w ręce każdego nastolatka. Publikacje ukazały się na rynku nakładem Wydawnictwa Debit .

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody.