Przejdź do głównej zawartości

Ośmiornica witraż

Ignacy wykonał drugą wersję ośmiornicy w ramach projektu Zwierzaka Cudaki 3 :-) Tym razem nasz cudak powstał w wersji ozdoby na okno :-) Witraż obecne zdobi Ignacego pokój :-) 

Do wykonania ośmiornicy w formie witraża Ignacy potrzebował:

- wyciętej ośmiornicy (odręcznie narysowałam i ją wycięłam :-))
- różowej gładkiej bibuły,
- folii samoprzylepnej,
- nożyczek.Po tym jak przykleiłam folię samoprzylepną Ignacy pociął bibułę na małe kawałeczki...  ...a następnie wypełnił nią wnętrze witraża :-) W zaledwie kilka minut praca była gotowa :-) A tak się prezentuje na oknie :-)


Wpis powstał w ramach projektu Zwierzaki Cudaki 3

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Niezbędnik każdego chłopaka oraz Niezbędnik akażdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie - Wydawnictwo Debit

Dziś chciałam Wam przybliżyć dwie bardzo wartościowe książki, które w bardzo prosty, przystępny a przy tym subtelny sposób opisują zmiany jakie powstają w ciele dojrzewającego nastolatka. Dwa niezbędniki, jeden skierowany do chłopców, drugi do dziewczynek, to książki, które powinny trafić w ręce każdego nastolatka. Publikacje ukazały się na rynku nakładem Wydawnictwa Debit .