Przejdź do głównej zawartości

Serduszko dla Mamy :-)

Dzisiaj pokażemy Was jakie powstało u nas serduszko :-) - idealny prezent na Dzień Mamy. Jego wykonanie choć bardzo proste, to jednak wymagające dużo cierpliwości od dziecka. Do wykonania serduszka Ignacy potrzebował:
- styropianowego serduszka,
- czerwonej wstążeczki,
- czerwonego i bordowego filcu,
- kleju na gorąco,
- oraz nożyczek.


Najbardziej czasochłonnym zadaniem podczas tworzenia serduszka, było jego oplecenie wstążką. Gdy już się z tym uporaliśmy, kolejne etapy, a właściwie jeden etap poszedł jak z płatka :-)Oplecione serduszko oraz doklejona od tyłu zawieszka


Teraz pozostało już tylko wyciąć płatki kwiatka......oraz je przykleić na serduszku :-)
I takie oto serduszko zdobi obecnie ścianę naszego salonu :-)


Komentarze

  1. Piękne. Ignaś już nie raz pokazywał nam, że jest bardzo cierpliwy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Może i proste wykonanie ale serduszko wygląda naprawdę ładnie :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Serducho rośnie na widok tego serducho 💓

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie