Przejdź do głównej zawartości

Wiosenne drzewko

Wiosna do nas zawitała, mamy ogromną nadzieje, że tym razem na dłużej :-) a tym czasem natchniony ponad dwudziestostopniową temperaturą Ignacy namalował wiosenne drzewko i poszedł na ogród korzystać z uroków wiosny :-) Do wykonania drzewka Ignacy potrzebował:
- koła wyciętego z białej kartki,
- farby plakatowe,
- gąbeczkę,
- oraz patyczki do uszu,


Wykonanie drzewka jest bardzo proste. Na początek gąbeczką i szarą farba odbijał tło. Dołem w stosunkowo dokładnie, natomiast górą jedynie miejscami.


Następnie patyczkiem i czarną farbą namalował drzewko.


Na końcu za pomocą patyczka i różowej farby odbijał malując piękną kwitną koronę drzewa :-)


Tak się prezentuje efekt końcowy


Kolorowy Świat Bambino

Komentarze

  1. Jakie piękne!Róż i szarości no świetnie to wygląda!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo lubię wiosenne drzewka w ogrodzie. Dodatkowo też myślę o jakimś fajnym sposobie na mój ogród i nad tym, aby stworzyć jakąś fajną strefę relaksacyjną. Warto wejść sobie na stronę https://sport.nowiny.pl/129299 . Tutaj macie wiele ciekawych informacji.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Niezbędnik każdego chłopaka oraz Niezbędnik akażdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie - Wydawnictwo Debit

Dziś chciałam Wam przybliżyć dwie bardzo wartościowe książki, które w bardzo prosty, przystępny a przy tym subtelny sposób opisują zmiany jakie powstają w ciele dojrzewającego nastolatka. Dwa niezbędniki, jeden skierowany do chłopców, drugi do dziewczynek, to książki, które powinny trafić w ręce każdego nastolatka. Publikacje ukazały się na rynku nakładem Wydawnictwa Debit .

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody.