Przejdź do głównej zawartości

Wiosenne drzewko

Wiosna do nas zawitała, mamy ogromną nadzieje, że tym razem na dłużej :-) a tym czasem natchniony ponad dwudziestostopniową temperaturą Ignacy namalował wiosenne drzewko i poszedł na ogród korzystać z uroków wiosny :-) Do wykonania drzewka Ignacy potrzebował:
- koła wyciętego z białej kartki,
- farby plakatowe,
- gąbeczkę,
- oraz patyczki do uszu,


Wykonanie drzewka jest bardzo proste. Na początek gąbeczką i szarą farba odbijał tło. Dołem w stosunkowo dokładnie, natomiast górą jedynie miejscami.


Następnie patyczkiem i czarną farbą namalował drzewko.


Na końcu za pomocą patyczka i różowej farby odbijał malując piękną kwitną koronę drzewa :-)


Tak się prezentuje efekt końcowy


Kolorowy Świat Bambino

Komentarze

  1. Jakie piękne!Róż i szarości no świetnie to wygląda!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo lubię wiosenne drzewka w ogrodzie. Dodatkowo też myślę o jakimś fajnym sposobie na mój ogród i nad tym, aby stworzyć jakąś fajną strefę relaksacyjną. Warto wejść sobie na stronę https://sport.nowiny.pl/129299 . Tutaj macie wiele ciekawych informacji.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie