Przejdź do głównej zawartości

Serduszkowo - walentynkowy paw

W ubiegłym roku Ignaś zrobił seruszkowo - walentynkowego słona i gąsieniczkę. W tym roku postanowił poszerzyć ten zbiór o kolene serduszkowe zwierzątko. Po długich nefocjacjach wybór padł na pawia :-) I tak oto powstała kolejna walentynkowa praca plastyczna :-)Do wykonania pracy Ignaś użył:
- kolorowych serduszek,
- rózowej kartki papieru,
- wyciętego tułowia
- oraz kleju.


Wykonanie pawia było bardzo proste. Należało jedynie wykleić pióra z serduszek, na koniec przykleić tułów, oczka i buzię i gotowe :-)
A tak prezentuje się paw w całej okazałości


Inny paw wykonany przez Ignasia ------- TUTAJ 

Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami", której pomysłodawczynią jest Karolowamama
Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy:
- miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Eksperyment "Rozkwitający kwiat" - PROJEKT PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI

Eksperyment "rozkwitający kwiat" prezentujemy dzisiaj w ramach projektu "PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI", to właśnie  dzięki niemu w każdy piątek opisujemy co najmniej jeden przeprowadzony przez nas eksperyment, a o całej inicjatywie możecie przeczytać TUTAJ.