Przejdź do głównej zawartości

Bocian

U nas dzisiaj wiecznie i zimno :-( Ignacy chory, ja nadal nie mogę chodzić :-( Ale jest z tego wszystkiego pozytyw :-) Mam mnóstwo czasu na wycinanie kółek haha :-) No więc wycinam :-) a Ignaś tworzy :-) Dzisiaj powstał bocia. Mamy nadzieje, że w końcu przylecą ich całe stada i nadejdzie ukochana wiosna :-)  Komentarze

 1. Jaki ładny wyszedł,sama bym tak nie umiała chyba złożyć😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny Dobry zwiastun wiosny 😀

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudny ten bocian :-D
  No i widzę że kółkowe origami na topie u Was :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaki piękny. I my wypatrujemy bocianów, bo bardzo za nimi tęsknimy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Może córkę poprosze by takiego zrobiła i powiesze sobie nad łózkiem :))))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Niezbędnik każdego chłopaka oraz Niezbędnik akażdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie - Wydawnictwo Debit

Dziś chciałam Wam przybliżyć dwie bardzo wartościowe książki, które w bardzo prosty, przystępny a przy tym subtelny sposób opisują zmiany jakie powstają w ciele dojrzewającego nastolatka. Dwa niezbędniki, jeden skierowany do chłopców, drugi do dziewczynek, to książki, które powinny trafić w ręce każdego nastolatka. Publikacje ukazały się na rynku nakładem Wydawnictwa Debit .