Przejdź do głównej zawartości

Układanka lewopółkulowa - zamek

Dzięki przeprowadzce "odnalazło" się u nas wiele zabawek i pomocy, którymi Ignaś bawił się jako 2-3-4 latek. Większość z nich pieczołowicie zapakowałam i odłożyłam na "przyszłość" :-) ale kilka z nich zostawiłam pod tzw. ręką, z myślą, aby je pokazać na blogu :-) Dzisiaj pierwsza z nich - układanka - puzzle, które możecie wydrukować tutaj. Zestaw sprawdzi się świetnie również jako pierwsza układanka lewopółkulowa.     


Życzymy miłej zabawy :-) 

Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami", której pomysłodawczynią jest Karolowamama
Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy:
- miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Eksperyment "Rozkwitający kwiat" - PROJEKT PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI

Eksperyment "rozkwitający kwiat" prezentujemy dzisiaj w ramach projektu "PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI", to właśnie  dzięki niemu w każdy piątek opisujemy co najmniej jeden przeprowadzony przez nas eksperyment, a o całej inicjatywie możecie przeczytać TUTAJ.