Przejdź do głównej zawartości

Jesienne drzewo z guzików

Kolejna propozycja wykonania jesiennego drzewka :-0. Dziś bardzo prosty, szybki ale przy tym efektowny sposób. Do jego wykonania potrzebne są: guziki w kolorach jesiennych liści, szablon drzewa oraz klej. Można oczywiście narysować lub namalować drzewko, my jednak wybraliśmy tym razem wersję gotową :-)

No cóż rozpisywać się nie będę :-) bierzemy w rączkę klej, nakładamy go na kartkę w miejscu gdzie chcemy przykleić listka (tu czytaj guzika :-)). Czynność powtarzaj do momentu:

a) aż skończą się guziki,
b) aż skończy się klej,
c) aż skończy się miejsce na kartce,
d) aż skończy się ochota na wesołą twórczość :-)
Ignasiowi bardzo spodobały się nasze ostatnie szaleństwa twórcze, więc to na pewno nie koniec prac w jesiennym nastroju :-)Oto i końcowy wynik pracy oraz radość Ignasia z otrzymanego efektu ;-)


A czy Wam się podoba nasze guziczkowe drzewko :-)????Szablon drzewka można pobrać TUTAJ 

Komentarze

  1. Jakie piękne. Chętnie powiesiłabym takie dzieło na swojej ścianie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale piękne! mój synek Oluś ma dopieroniecałe dwa latka, ale też kiedyś takie na pewno zrobimy!
    Zapraszam do mnie. Rozkręcam się na nowo bo miałam awarię:( każdy obserwator mile widziany http://sylwiaidzieci2.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Niezbędnik każdego chłopaka oraz Niezbędnik akażdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie - Wydawnictwo Debit

Dziś chciałam Wam przybliżyć dwie bardzo wartościowe książki, które w bardzo prosty, przystępny a przy tym subtelny sposób opisują zmiany jakie powstają w ciele dojrzewającego nastolatka. Dwa niezbędniki, jeden skierowany do chłopców, drugi do dziewczynek, to książki, które powinny trafić w ręce każdego nastolatka. Publikacje ukazały się na rynku nakładem Wydawnictwa Debit .

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody.