Przejdź do głównej zawartości

KONKURS - STWÓRZ DLA NAS LOGO :-)


KONKURS!!! KONKURS!!!


STWÓRZ LOGO DLA BLOGA  I&K W Domowym Zaciszu Konkurs przeznaczony jest dla fanów I&K W Domowym Zaciszu

Regulamin

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga I&K W Domowym Zaciszu.

2. Sponsorem nagród jest autorka bloga I&K W Domowym Zaciszu.

3. Czas trwania konkursu od 13 do 20 sierpnia 2016 roku, do godziny 23:59.

    Wyniki zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu.

4. Zadanie konkursowe:

Stwórz loga dla bloga I&K W Domowym Zaciszu. Logo powinno nawiązywać do nazwy bloga :-)  Pokażcie nam jak wyobrażacie sobie nasze ZACISZE :-). Ponadto logo powinno również zawierać nazwę bloga. Wszystkie propozycje powinny zostać wklejone pod postem konkursowym na fan page'u. Liczę na Waszą kreatywność :-)

5. Jedna osoba może zgłosić kilka/kilkanaście :-) propozycji.

6. Osoby spokrewnione z organizatorem nie mogą brać udziału w konkursie.

7. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

8. Nagrody:

- zestaw puzzli "Photo and word puzzle cards" - zestaw do nauki języka angielskiego.

- książeczka niespodzianka (zostanie dobrana w zależności od wieku i płci dziecka).

9. Zwycięzcę wyłoni autorka bloga I&K W Domowym Zaciszu.

10. Każdy kto prześle zgłoszenie na konkurs wyraża zgodę na ewentualne użycie jego propozycji loga jako stałe logo bloga I&K W Domowym Zaciszu, bez dalszych roszczeń (jedynym wynagrodzeniem będą otrzymane w.w. nagrody).

11. Wyłoniony zostanie tylko jeden zwycięzca.

12. Zastrzegam sobie prawo do ewentualnych opóźnień w ogłoszeniu wyników z przyczyn ode mnie nie zależnych.

13. Dane adresowe zwycięzca zobowiązuje się przesłać w wiadomości prywatnej na adres: annakozakiewicz8424@gmail.com  w ciągu 5 dni od ogłoszenia wyników.

14. Dane adresowe zostaną wykorzystane jedynie w celu przesłania nagrody,nie będą one nikomu przekazane, udostępniane, sprzedawane czy wykorzystane w innych celach.

15. Za wysyłkę nagród odpowiada autorka bloga I&K W Domowym Zaciszu, która zobowiązuję się ją wysłać w ciągu 5 dni od otrzymania danych adresowych.

16. W przypadku nie przestrzegania regulaminu,zastrzegam sobie prawo do nie brania pod uwagę zgłoszenia osoby naruszającej regulamin.

17. Udział w konkursie jest dobrowolny, decydując się na udział w konkursie akceptujesz ten regulamin.

18. Facebook w żaden sposób nie organizuje, nie sponsoruje i nie odpowiada za powyższy konkurs.


LICZYMY NA WASZĄ KREATYWNOŚĆ I ŻYCZYMY POWODZENIA 
Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie