Przejdź do głównej zawartości

Klocki Tęcza od Grimm's Toys

Uwielbiamy drewniane zabawki, uwielbiamy klocki, w końcu uwielbiamy kreatywne zabawy, a jak możemy połączyć te trzy elementy razem, to mamy pewność mile spędzonego czasu na długie miesiące a nawet lata :-)

Klocki Tęcza to zestaw składający się z 12 elementów (półkoli), każdy klocek jest innej wielkości. Elementy dają niezliczone możliwości tworzenia bajecznych kompozycji od tunelu, kołyski czy zamku po węże, kwiaty i wieże. To tylko kilka propozycji, możliwości jest tyle ile podpowiada wyobraźnia. Ignacy klocki układa od dawna, pochłaniają go na długie godziny, a mino to nadal odkrywa coraz to nowsze warianty kompozycji. 
Klocki Tęcza produkowane są przez niemiecką firmę Grimm's, powstają z ręcznie obrabianych i malowanych elementów. Firma słynie z produkcji unikalnych, designerskich zabawek z drewna. Przy produkcji firma zwraca szczególną uwagę na kolorystykę, gdyż jej motto brzmi "Kolor to radość".


Klocki Tęcza, jak i inne zabawki firmy, wyróżniają się różnorodnością, oryginalnością oraz intensywnymi odcieniami. Firma zdobyła uznanie w Europie, USA, Australii, Nowej Zelandii, Korei a także Japonii.

Nasza przygoda z tymi klockami rozpoczęła się dobre kilka lat temu i trwa nadal. Kolejne układy oraz pomysły na wykorzystanie elementów wciąż się pojawiają, sprawiając przy tym dużo radości. Dobra zabawa gwarantowana :-)

Inne zabawki od Grimm's Toys

Puzzle Kwadrat od Grimm's Toys
Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami", której pomysłodawczynią jest Karolowamama
Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy:
- miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Eksperyment "Rozkwitający kwiat" - PROJEKT PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI

Eksperyment "rozkwitający kwiat" prezentujemy dzisiaj w ramach projektu "PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI", to właśnie  dzięki niemu w każdy piątek opisujemy co najmniej jeden przeprowadzony przez nas eksperyment, a o całej inicjatywie możecie przeczytać TUTAJ.