Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Bajka obrazkowa na Święta - Wydawnictwo Wilga


Święta zbliżają się wielkimi krokami a u nas rozpoczął się gorący sezon świątecznych lektur. Dzisiaj wraz z Nikodemem pokażemy Wam świetną kartonówkę, idealną już dla takim szkrabów jak właśnie Nikoś. Bajka obrazkowa na Święta to pozycja wydana przez Wydawnictwo Wilga i charakteryzuje się niezwykle barwnymi ilustracjami. Dodatkową atrakcją, już dla nieco starszych dzieci, jest zastąpienie niektórych wyrazów obrazkami, dzięki czemu mogą wraz z rodzicami wspólnie czytać książeczkę. 


Nikoś z uśmiechem na twarzy wysłuchał zabawnej historyjki o świętym Mikołaju, jego pomocnikach elfach, zaginionym reniferku i całej masie prezentów. Tekst napisany został w formie zabawnego wierszyka a psotny elf Figielek jest jedną z barwniejszych postaci tej opowiastki. Psoci co nie miara, aż sam Mikołaj musiał przywołać go do porządku, wszak dzieci na całym świecie czekają na prezenty. 
Na końcu opowieści dzieci dowiadują się o tym iż pomimo, iż Mikołaj jest świętym, to także lubi dostawać prezenty. Bardzo miła i zarazem dająca do myślenia konkluzja tej jakże uroczej historyjki. 

Nikosiowi bardzo podobają się ilustracje. Przygląda się im z wielką uwagą i skupieniem na buzi. Jestem pewna, że jest to pozycja, która będzie nam towarzyszyć w świątecznym okresie przez kolejne lata. Polecamy serdecznie wszystkim maluchom :-)


Książkę znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwo Wilga

Komentarze

  1. Jaka śliczna książeczka. Bardzo lubimy takie o tematyce świątecznej. A synek jaki duży! Moc uścisków 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna :) widać zainteresowanie jest od małego książkami :D

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty