Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Wszystkie psy Eli - Wydawnictwo Zakamarki

Od dawna jesteśmy wielkimi fanami książek wydawanych przez Wydawnictwo Zakamarki. Charakteryzują się one zarówno przepiękną grafiką, bardzo starannym wydaniem, jak również niezwykle ciekawymi tematami. Ostatnio do naszego zbioru dołączyła bardzo ciekawa książeczka, której bohaterką jest sympatyczna dziewczynka o imieniu Ela. Wszystkie psy Eli to krótka historia z happy endem, która przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi czworonogów. 
Ela bardzo lubi psy i jak to często bywa w życiu, chciała by mieć swojego własnego czworonoga. Niestety, gdy pyta o to tatę, ten zbywa ją twierdząc "że zobaczymy...". Jednak czas mija a Ela nadal nie dostaje swojego wymarzonego pupila. Dziewczynka często opowiada o różnych psach, które chciała by posiadać. Wśród nich jest długa Figa, szalejący Reks, spokojny Hektor czy Fredo - posiadacz wielkiego pyska. Marzenie dziewczynki wydaje się być nieosiągalne, jednak pewnego razu pod jej dom podjeżdża auto z jej wymarzonym psiakiem, idealnym, jedynym.  Historia Catariny Kruusval pokazuje, że należy marzyć i walczyć o te marzenia. Udowadnia, że czas potrafi przynieść oczekiwane zmiany, wystarczy jedynie dążyć do obranego celu. Autorka tekstu jest także autorką ilustracji, które są ciepłe i w pełni oddają treść. 
Wszystkie psy Eli to kolejny już tytuł z serii. Dla nas było to pierwsze spotkanie z tą sympatyczną dziewczynką, jednak na pewno sięgniemy po pozostałe tytuły :-)


 

Książkę znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwo Zakamarki

Komentarze

  1. Idealna dla milosnikow pieskow . Moj syn za duzy na takie ksiazki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękne ilustracje. To pewnie świetna książka dla dzieci.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty