Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Szopka bożonarodzeniowa 2016

Jak zapewne niektórzy z Was pamiętają w tym roku Ignasia kalendarzem adwentowym są książeczki. Jedna na każdy dzień. Pośród nich znalazła się pozycja anglojęzyczna opowiadająca o narodzinach dzieciątka Jezus. Książeczkę kupiłam za jednego funta w jednym dyskontów. Jakie wielkie było moje zdziwienie gdy w domu przeglądając książeczkę zobaczyłam że w środku poza tradycyjnie rysunkami i tekstem jest gotowa szopka do złożenia. Wystarczyło delikatnie wyciągnąć elementy i można było przystąpić do budowania. Osobiście nie mogłam się doczekać kiedy Ignaś wybierze właśnie tę książeczkę :), aż się w końcu doczekałam :-). Zapraszamy do obejrzenia Ignasia tegorocznej szopki bożonarodzeniowej    
Elementy do złożenia...


A więc przystępujemy do działania. W książeczce znajduje się również instrukcja jak złożyć całą szopkę, którą Ignacy się kierował składając całość.
Po ok 5 minutach szopka była gotowa. Postanowiliśmy ostawić ją w Ignacego pokoju :-) Oto jak się prezentuje :-) Nam się bardzo podoba :-)

Komentarze

  1. Świetna! U nas dzieci dostawały na roratach figurki z gipsu i na koniec zrobiliśmy szopkę z kartonu i krepy :) Teraz stoi pod naszą choinką :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty