Przejdź do głównej zawartości

Teeter Popper od Fat Brain czyli Duża Motoryka W Domu

Ignacy uwielbia aktywnie spędzać czas. Uwielbia zabawy na wolnym powietrzu, w parkach, na placach zabaw. Niestety okres zimowy w Anglii, gdzie mieszkamy, bywa z reguły bardzo deszczowy i nie zawsze możliwe jest wyjście na dwór. Dlatego mamy dużo "sprzętów" do użytku domowego, dzięki którym synek ma odpowiednią porcję ruchu, a przy okazji świetną zabawę i ćwiczenia. 

Ignacego można z pewnością można nazwać szczęściarzem pod względem ilości otrzymywanych prezentów od członków naszej rodziny. Ostatnio ciocia M. zjawiła się z niespodzianką dla młodego. Jest radość, jest szaleństwo :-)

Przedstawiamy Wam najmłodszego "członka" naszej rodzinki "Teeter Popper" od firmy Fat Brain


Zabawa z Teeter Popper to zupełnie nowe doznania. Nowy sposób balansowania, huśtania, kołysania, ćwiczenie równowagi. Dzięki dużej ilości przyssawek przymocowanych do spodu zabawki, dźwięk POP, jaki powstaje podczas zabawy, wzbudza w dziecku ciekawość oraz ożywia zmysły.
Zabawka jest najlepszą zabawką roku 2014 według Stowarzyszenia Amerykańskich Sklepów Zabawkowych.Teeter Popper - jakie są zalety zabawki:

- zabawa w balansowanie,
- wzbudza ciekawość,
- pobudza zmysły, angażuje wyobraźnię,
- ćwiczy umiejętność równowagi, koordynacji ruchowej, utrzymywania stabilności,
- poprawia wytrzymałość.


Wybaczcie jakość zdjęć ale przy ruchu nie było możliwości na lepsze ujęcia  :-)  Komentarze

 1. Ta zabawka jest genialna! Chcę taką! Nigdy nie słyszałam o takim sprzęcie, ciekawe czy w Polsce można to kupić. Lecę szukać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można na pewno, jak byłam latem w PL to widziałam w jakimś sklepie internetowym, tylko nie pamiętam nazwy sklepu

   Usuń
 2. Faaaaajne :) zazdrościmy :)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami", której pomysłodawczynią jest Karolowamama
Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy:
- miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Eksperyment "Rozkwitający kwiat" - PROJEKT PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI

Eksperyment "rozkwitający kwiat" prezentujemy dzisiaj w ramach projektu "PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI", to właśnie  dzięki niemu w każdy piątek opisujemy co najmniej jeden przeprowadzony przez nas eksperyment, a o całej inicjatywie możecie przeczytać TUTAJ.