Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Teeter Popper od Fat Brain czyli Duża Motoryka W Domu

Ignacy uwielbia aktywnie spędzać czas. Uwielbia zabawy na wolnym powietrzu, w parkach, na placach zabaw. Niestety okres zimowy w Anglii, gdzie mieszkamy, bywa z reguły bardzo deszczowy i nie zawsze możliwe jest wyjście na dwór. Dlatego mamy dużo "sprzętów" do użytku domowego, dzięki którym synek ma odpowiednią porcję ruchu, a przy okazji świetną zabawę i ćwiczenia. 

Ignacego można z pewnością można nazwać szczęściarzem pod względem ilości otrzymywanych prezentów od członków naszej rodziny. Ostatnio ciocia M. zjawiła się z niespodzianką dla młodego. Jest radość, jest szaleństwo :-)

Przedstawiamy Wam najmłodszego "członka" naszej rodzinki "Teeter Popper" od firmy Fat Brain


Zabawa z Teeter Popper to zupełnie nowe doznania. Nowy sposób balansowania, huśtania, kołysania, ćwiczenie równowagi. Dzięki dużej ilości przyssawek przymocowanych do spodu zabawki, dźwięk POP, jaki powstaje podczas zabawy, wzbudza w dziecku ciekawość oraz ożywia zmysły.
Zabawka jest najlepszą zabawką roku 2014 według Stowarzyszenia Amerykańskich Sklepów Zabawkowych.Teeter Popper - jakie są zalety zabawki:

- zabawa w balansowanie,
- wzbudza ciekawość,
- pobudza zmysły, angażuje wyobraźnię,
- ćwiczy umiejętność równowagi, koordynacji ruchowej, utrzymywania stabilności,
- poprawia wytrzymałość.


Wybaczcie jakość zdjęć ale przy ruchu nie było możliwości na lepsze ujęcia  :-)  Komentarze

  1. Ta zabawka jest genialna! Chcę taką! Nigdy nie słyszałam o takim sprzęcie, ciekawe czy w Polsce można to kupić. Lecę szukać

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Można na pewno, jak byłam latem w PL to widziałam w jakimś sklepie internetowym, tylko nie pamiętam nazwy sklepu

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty