Przejdź do głównej zawartości

Podróż do kraju rodzinnego - personalizowana książka od CUKIBO

Dzisiejszy artykuł kieruję głównie do wszystkich rodzin, które jak my mieszkają poza granicami naszego kraju oraz każdego kto mieszka w Polsce i ma bliskich poza jej granicami. Dzisiaj każdemu z Was chcę przybliżyć wyjątkową publikację, która nie tak dawno ukazała się na rynku. To wyjątkowa książka, która pozwala dzieciom takim jak moje (mieszkającym poza granicami Polski) poznać dużo lepiej ich rodzimy kraj. Podróż do kraju rodzinnego to pozycja którą można spersonalizować i zamówić na stronie CUKIBO

 


Główną ideą całego przedsięwzięcia jest umożliwienie dzieciom poznania, poprzez książkę, ich rodzinnego kraju. Wydawca oferuje książki zarówno o Polsce jak i innych krajach takich jak choćby Stany Zjednoczone, Rosja czy Rumunia. Ponadto każdy zamawiający ma możliwość spersonalizowania swojej książki poprzez podanie imion dzieci oraz rodziców. Dzięki temu czytając książkę w pewnym sensie opowiadamy historię danej rodziny. 


Jeśli chodzi o samą treść książki, to jest to dość sentymentalna (zwłaszcza dla dorosłych) podróż do kraju ojczystego (w naszym przypadku Polski). Na samym wstępie ukazano mapę na której zaznaczono kraj pochodzenia oraz kraj w którym mieszkamy (Wielką Brytanię). Na kolejnych kartach znalazły się opisy polskich gór, morza, waluty, tradycyjnych tańców ludowych czy potraw. Każdy temat został bardzo ciekawie przedstawiony i zakończony pytaniem do rodziców aby opowiedzieli o swoim dzieciństwie.
Książeczka została bardzo ładnie zilustrowana. Kolorowe rysunki i mapy zachęcają do dalszego poznawania rodzinnego kraju. 
Jeżeli szukacie ciekawego i niepowtarzalnego pomysłu na prezent dla dzieci mieszkających poza granicami naszego kraju, to bardzo Wam polecamy tą pozycję. Książka jest bardzo starannie wydana a treść w niej zawarta bardzo merytoryczna. Jest także możliwość zamówienia wersji anglojęzycznej.

Polecamy serdecznie!!!   


Książkę zamówić możecie TUTAJ

Komentarze

 1. Książka jest idealna nie tylko dla dzieci mieszkających za granicą. Myślę, że maluchy mieszkające w kraju również mogłyby się zainteresować tą książką.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie narysowana książeczka, na pewno się nią zainteresujemy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczne pozycja! Mieszkam po za granicami kraju i z pewnością polecę ją wielu osobom

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny pomysł. Mieszkam teraz już w kraju, ale widzę potencjał tej publikacji. na pewno będzie miała wielu zwolenników:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Co za piękne kolory w tej książce! Można cieszyć oczy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Taka książeczka to fajny pomysł na prezent :) Świetna jest

  OdpowiedzUsuń
 7. O tej książeczki jeszcze nie znam, świetna jest dla wszystkich, niezależnie gdzie kto mieszka i jaka kolorowa :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam kilka znajomych osób i kilka osób z rodziny, które mieszkają poza granicami, pokażę im tą książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo ciekawa jest ta książeczka :) Podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ilustracje przepiękne, a i sama zawartość ciekawa. No i dzieciom na pewno spodoba się fakt, że książeczka jest spersonalizowana. ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Cała książeczka prezentuje się super :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody.