Przejdź do głównej zawartości

Termobutelki Ragsy

Zdrowie naszych chłopców jest dla nas najważniejsze. Dbamy o ich zbilansowaną i zdrową dietę, zapewniamy odpowiednią ilość ruchu na świeżym powietrzu czy dbamy o to aby pili dużo płynów. W tym ostatnim pomagają nam termobutelki Ragsy. Dzięki nim, bez względu na porę roku oraz to gdzie się wybieramy, zawsze mamy ze sobą odpowiednią ilość chłodnej wody lub ciepłej herbaty z cytryną.Posiadamy dwie termobutelki Ragsy, obie pochodzą ze sklepu Moja butelka. Brązowa ma pojemność 500 ml, natomiast seledynowa 260 ml. Sprawdzają się dla naszych chłopców idealnie, zwłaszcza ze względu, iż utrzymują temperaturę płynu (ciepłego do 12 h, zimnego do 24 h). Ponadto butelki są bardzo poręczne, dzięki czemu nawet nasz roczniak radzi sobie z nimi bez problemu. Nas do butelek przekonało to, iż są ekologiczne, wielorazowego użytku, nie przesiąkają zapachem oraz posiadają podwójną ściankę próżniową, która zapewnia odpowiednią izolację, przy jednoczesnym zapobieganiu skraplania się płynu na zewnętrznej powierzchni butelki. Ponadto butelki mają bardzo ładny design, co także nie jest bez znaczenia. 

Moim chłopcom termobutelki Ragsy towarzyszą od kilku miesięcy i wiemy już, że sprawdzają się zarówno podczas upalnych jak i chłodnych dni. 

Jeżeli szukacie pomysłu na oryginalny i przydatny prezent to butelki Ragsy sprawdzą się idealnie :-)Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody.