Przejdź do głównej zawartości

Przygodnik 2019/2020 366 dni w poszukiwaniu groźnych zwierząt z Nelą - National Geographic

 Bardzo lubimy przygody Neli Małej Reporterki i zawsze chętnie sięgamy po kolejne jej książki. Ja osobiście lubię także być dobrze zorganizowaną, dlatego rok rocznie korzystam z kalendarza. W tym roku sięgnęłam po Przygodnik 2019/2020 366 dni w poszukiwaniu groźnych zwierząt z Nelą. Publikacja ukazała się na rynku nakładem Wydawnictwa National Geographic.Znalazłam tu wszystko, czego potrzebuję by odpowiednio zaplanować każdy kolejny dzień. Miejsca przeznaczone na każdy dzień jest wystarczająco, ponadto mamy kalendarz roczny oraz zaznaczone najważniejsze święta. Jest tu też sporo ciekawostek o zwierzakach, co jest bardzo fajną odmianą w porównaniu do moich poprzednich kalendarzy. Każdy miesiąc rozpoczyna się sporą dawką wiedzy i zaskakujących faktów, a to wszystko dzięki Neli i jej wielkich podróżach. 

Kolorowy, przestronny i poręczny...wszystko czego oczekuję od kalendarza :-)

Polecam serdecznie!!!


Przygodnik znajdziecie TUTAJ

National Geographic Polska
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody.