Przejdź do głównej zawartości

To MOJA Bajka - Nikoś Strażak - Wydawnictwo Wilga

 Bardzo lubię książeczki personalizowane dla dzieci, niestety ich bardzo wysoka cena, skutecznie mnie odstrasza. Na szczęście Wydawnictwo Wilga wyszło na przeciw moim oczekiwaniom i wydali nową serię książeczek dla najmłodszych, które z łatwością każdy spersonalizuje pod kątem własnych dzieci. To MOJA Bajka obecnie składa się z czterech tytułów, jednak mamy ogromną nadzieję, że już niebawem ukażą się kolejne pozycje. My zaprezentujemy Wam dzisiaj książeczkę pod tytułem Nikoś Strażak :-)

Książeczka jest bardzo łatwa w spersonalizowaniu. Każda ze stron posiada niewielkie wycięcie a na pierwszej stronie znajduje się zakładka z kartą do wypełnienia. Są tam aż trzy miejsca na wpisanie imion, więc jedną pozycję można spersonalizować nawet dla trójki dzieci. Wystarczy wpisać długopisem imię, wykleić je z  naklejek czy tak ja my to zrobiliśmy, odbić imię za pomocą pieczątek.


A w środku obok bardzo ładnych i estetycznych ilustracji mamy bardzo proste i krótkie zdania opisujące pracę i wygląd strażaka. Maluszki usłyszą między innymi iż strażak jeździ wozem strażackim, nosi żółty kask, jest nieustraszony oraz, co najważniejsze, gasi pożary. Nikodem słucha książeczki z ogromnym zaciekawieniem i bardzo lubi ją przeglądać. 

Nikoś Strażak to starannie wydana kartonówka z zaokrąglonymi rogami. Maluszek znajdzie tu wszystko czego można oczekiwać od książeczki dla najmłodszych, a użycie imienia dziecka, dodatkowo nadaje wyjątkowości i zachęca do jeszcze częstszego sięgania po nią. U nas to hit ostatnich tygodni :-)

Polecamy serdecznie!!! 


Książeczkę znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwo Wilga

Komentarze

  1. Jakie to wszystko jest śliczne, aż chce się wziąć do ręki. Dzieciom na pewno będzie się podobało :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeszcze chwila i na nowo będziemy sięgać po takie książeczki
    Ps świetny wózek strażacki

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody.