Przejdź do głównej zawartości

Zakochany grzeczny pies - Wydawnictwo Literatura

Kochani, dzisiaj mam dla Was iście wiosenną lekturę, która porwała nas do wspólnego czytania i co tu dużo ukrywać, skłoniła do rozważań nad powiększeniem naszej rodziny o jednego sympatycznego czworonoga :-) Chłopcy są zdecydowanie na tak, musimy jeszcze tylko ustalić podział obowiązków i decyzja zapadnie ostatecznie :-) Ale wracając do tematu, dzisiaj będzie o książce duetu Wojciech Cesarz i Katarzyna Terechowicz pod tytułem Zakochany grzeczny pies. Książka wchodzi w skład serii To lubię! która ukazuje się nakładem Wydawnictwa LiteraturaWinter to uroczy pies rasy alaskan malamute, jest to bardzo uroczy i opiekuńczy. W swoim domu pełnik funkcję opiekuna. Jest bardzo ułożonym i kochającym swoją rodzinę czworonogiem. Jednak gdy trafia go strzała amora, wszystkie chwyty są dozwolone aby tylko zdobyć serce ukochanej rudowłosej sąsiadki. Nina to prawdziwy wulkan energii, suczka potrafi nieźle namieszać, jakby tego mało było, nic sobie nie robi z cudzej własności!!! Czy dwa tak różne charaktery może połączyć miłość? Zapewniam Was, że tak :-) W książce poza tytułową parą, występują także inne zwierzaki, które podobnie jak pieski, przeżywają wiele przygód. Fabuła jest niezwykle dynamiczna, co sprawia, że książkę czyta się błyskawicznie, a ilustracje stworzone przez Joannę Rusinek, są bardzo urocze i idealnie oddają klimat opowiadanej historii. 
Zakochany grzeczny pies to zabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji opowieść o przyjaźni, zaufaniu, miłości i oddaniu. Autorom udało się stworzyć dzieło o ponadczasowych wartościach, które jednocześnie bawi i śmieszy. U nas książkę czytaliśmy całą rodziną i wszyscy dobrze się przy tym bawiliśmy :-)

Polecamy serdecznie!!!


Książkę znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwo Literatura

Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami", której pomysłodawczynią jest Karolowamama
Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy:
- miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Eksperyment "Rozkwitający kwiat" - PROJEKT PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI

Eksperyment "rozkwitający kwiat" prezentujemy dzisiaj w ramach projektu "PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI", to właśnie  dzięki niemu w każdy piątek opisujemy co najmniej jeden przeprowadzony przez nas eksperyment, a o całej inicjatywie możecie przeczytać TUTAJ.