Przejdź do głównej zawartości

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Hokus - Pokus - Wydawnictwo Wilga

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn to seria książek skierowana głównie do dziewczynek w wieku szkolnym. Na rynku ukazało się już dziewięć tytułów a najnowszy z nich Hokus - Pokus miała swoją premierę 15 maja. Autorką cyklu jest Agnieszka Mielech, która w przezabawny sposob potrafi zainteresować czytelnika. Całość ukazała się na rynku nakładem Wydawnictwa Wilga.    
W najnowszym dziewiątym już tomie cała akcja toczy się wokół Festiwalu Sztuk Ulicznych i Magii. Emi, Aniela, Flora, Faustyna oraz Franek (jedyny chłopak, który jest członkiem Klubu) chcą wziąć w nim udział. Niestety aby jednak mogli spełnić swoje marzenie, muszą wcześniej udowodnić, że posiadają super moc. Czy im się to uda i spełnią swoje marzenie? Zdradzę tylko, że sztuka żonglowania, chodzenia na szczudłach czy sztuczki iluzjonistyczne nie będą mieć przed nimi tajemnic.  
Jednak nie byłoby kolejnego tomu przygód Emi i jej przyjaciół, gdyby nie mieli do wypełnienia bardzo ważnej i niezwykle tajnej super misji. Nie inaczej jest i ty razem. Członkowie Klubu postanowią przeprowadzić akcję na rzecz cyrkowych zwierząt, które sprawiały wrażenie bardzo smutnych podczas występu. Czy cała akcja zakończy się sukcesem? Przekonajcie się sami :-)Seria książek o Emi i jej Tajnym Klubie, to bardzo ciekawa seria, która zawsze porusza ważne tematy. Dla nas było to kolejne już spotkanie z bohaterami i ponownie, bardzo udane :-)


Polecamy serdecznie!!!


Książkę znajdziecie TUTAJ
Wydawnictwo Wilga


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody.