Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Detektyw Pingwin i Forteca Tajemnic - Wydawnictwo Zielona Sowa

Z twórczością Alexa T. Smitha mieliśmy przyjemność zetknąć się przy okazji serii książeczek o sympatycznym piesku imieniem Kostek. Od początku wiedziałam, że osoba, która stworzyła Państwa Wyglancowanych (u których tytułowy bohater mieszkał) skazany jest na sukces. I nie myliłam się :-) Obok kolejnych tytułów wspomnianej już serki, który każdy staje się bestsellerem, pisarz stworzył kolejną znakomitą postać, która rozbawi każdego. Mowa oczywiście o dość specyficznym detektywie, którego drugi tom przygód właśnie ukazał się na rynku nakładem Wydawnictwa Zielona Sowa.   
Detektyw Pingwin i Forteca Tajemnic to kolejna zagadka z którą nasz bohater musi się zmierzyć. A muszę Wam powiedzieć, że nie będzie to takie proste zadanie, zważywszy na dość nieprzewidywalne zwroty akcji. Tym razem główny bohater wraz ze swoim przyjacielem Colinem będą starali się rozwikłać zagadkę zaginionych zwierząt. Jednak zanim zostaną podjęte kroki ku temu aby zadanie zostało wykonane, nasz Detektyw Pingwin będzie musiał pokonać strach przed lataniem a także... a tego już nie zdradzę, przekonajcie się sami :-). Dodam tylko, że akcja jest niezwykle szybka a kolejne wątki przemykają z szybkością światła :-) 


Druga część serii o Detektywie Pingwinie to prawdziwa gratka dla wszystkich młodych miłośników książek detektywistycznych. Tajemnice, zagadkowe znaleziska i postacie z dość nie jasnymi zamiarami to coś co zainteresuje każdego. U nas książka bardzo wciągnęła Ignacego i z niecierpliwością czekamy już na kolejny top przygód tego sympatycznego bohatera. 


Książkę znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwo Zielona Sowa


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty