Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Jesteśmy wielcy - Wydawnictwo Zielona Sowa

Jesteśmy wielcy to pełna wzruszających momentów opowieść o bezwarunkowej miłości, akceptacji i empatii. To historia pewnej rodziny, która kocha się bez względu na przeciwności losu czy odmienność. Jest to jedna z ciekawszych książek skierowana do starszej grupy wiekowej jaką ostatnio mieliśmy przyjemność wspólnie czytać. Publikacja ukazała się na rynku nakładem Wydawnictwa Zielona Sowa


Sydney mieszka wraz ze starszą siostrą Jade oraz mamą, która wyróżnia się wśród innych swoim wzrostem. Amy, gdyż tak ma na imię mama dziewczynek ma zaledwie 124 cm wzrostu, co sprawia że jest częstym obiektem plotek i drwin. Jednak dla małej Sydney jej mama jest wprost idealna, mało tego, dziewczynka nie chce rosnąć aby jej nie przerosnąć. Całą trójka (ojciec dziewczynek nie żyje) na co dzień musi się mierzyć z przeciwnościami losu jednak mają siebie na wzajem, co sprawia, nie czują się samotne . Jednak dopiero gdy zostają zmuszone do przeprowadzki, ich życie nabiera tępa i staje się bardzo skomplikowane. Więcej szczegółów nie zdradzę w nadziei, iż sięgniecie po tą jakże wartościową lekturę.   Polecamy serdecznie!!!


Książkę znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwo Zielona SowaKomentarze

 1. Z przyjemnością czyta się z dziećmi takie książki, jak wiele tematów do rozmów pojawia się, nie tylko tych z przygody, ale również im towarzyszących. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Można spodziewać się wielu wartościowych wątków. Moje dziewczyny są otwarte na przeżywanie losów fikcyjnych bohaterów, więc lektura byłaby z pewnością pouczająca.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uczmy dzieci empatii. To bardzo ważne.

  OdpowiedzUsuń
 4. To musi być bardzo ważna i wartościowa ksiązka, uczaca dzieci akceptacji dla odmienności i tego, by nie podążać ślepo za tłumem hołdującym powszechnie przyjętym "standardom".

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty