Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Operacja Królowa Dżungli - Wydawnictwo Media Rodzina

Ignacy jest wielkim fanem książek detektywistycznych dla dzieci. Jego ulubioną serią jest wydawana przez Wydawnictwo Media Rodzina pod tytułem Operacja...Niedawno ukazała się kolejna część zatytułowana Operacja Królowa Dżungli. Tym razem książka ma nieco większy format niż poprzednie tytuły (za wyjątkiem Operacji Złoto) oraz zawiera zagadki dla czytelników. Synkowi bardzo podoba się taka forma, gdyż pozwala na aktywniejsze czytanie. Tym razem nasi mali detektywi po raz pierwszy będą rozwiązywać zagadkę poza Elvestad. Mało tego aby móc zapisać kolejny sukces detektywistyczny na swoim koncie, Tiril i Oliver będą musieli polecieć samolotem, część trasy przybyć autobusem oraz statkiem. 


Ale zacznijmy od początku. Dziadek Olivera jest podróżnikiem i odkrywcą. Właśnie wyruszył w kolejną podróż a dwójka przyjaciół zajmuje się jego domem. Gdy podczas podlewania kwiatów otrzymują dość intrygującego sms'a, domyślają się, że podróżnik ma kłopoty. Bez zastanowienia wyruszają w podróż by go uratować. 
Gdy docierają na miejsce, udaje im się odnaleźć dziadka, jednak to nie koniec ich przygody bowiem okazuje się, że Królowa Dżungli jest zagrożona. Czyha na nią Banda Toffena. Młodzi detektywi muszą szybko działać, gdyż czasu jest bardzo mało. Jak zakończy się ta wyprawa? Przekonajcie się sami. Operacja Królowa Dżungli to kolejna trzymająca w napięciu do ostatniej strony historia. Zaskakująca, pełna zwrotów akcji i dynamiczna to tylko kilka z jej zalet. My także lubimy ilustracje całej serii, są bardzo kolorowe i wiernie oddają treść. 

Polecamy serdecznie całą serię!!!  


Książkę znajdziecie TUTAJ

Media Rodzina

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty