Przejdź do głównej zawartości

Hania Humorek. Mistrzyni Humorków nr 1 - Wydawnictwo Egmont

Hania Humorek gości w naszym domu już od dawna. Nasza domowa biblioteczka mieści prawie wszystkie pozycje jakie ukazały się do tej pory na polskim rynku. Ostatnio Wydawnictwo Egmont wydało kolejną pozycję o przygodach rudowłosej dziewczynki o dość specyficznym humorku. Hania Humorek. Mistrzyni humorków tom 1 to lektura, którą każdy miłośnik serii musi koniecznie poznać. Hania słynie z tego, iż bardzo często miewa dość specyficzny humor. Lubi balansować na granicy dozwolonego zachowania a jej pomysły nie rzadko wpędzają ją w niezłe kłopoty. Nie inaczej jest i tym razem. Koniec wakacji i powrót do szkoły to zmora większości uczniów na całym świcie, a Mistrzyni Humorków, taki stan rzeczy może przyjąć tylko złym humorem. Na szczęście okazuje się, że w szkole nie jest tak źle jak Hania zakładała a pan Łopuch jak zawsze wykazuje się dużym zaangażowaniem i kreatywnością, tak aby jego uczniowie odczuli skutki powrotu do szkoły jak najdelikatniej. Podobnie jest z Hanią, która wraz z młodszym bratem oraz Ryśkiem, kolegą z klasy zakładają elitarny Klub Sikającej Ropuchy. Jednak aby dostać się to tego klubu trzeba...
Tego już nie zdradzę :-) Przekonajcie się sami :-)

Hania Humorek. Mistrzyni humorków tom 1 to zabawne perypetie dobrze znanych bohaterów. Pomysłowość Hani połączona zaskakuje, wywołując jednocześnie uśmiech na twarzy :-) Książka podobnie jak i wcześniejsze tytuły bardzo spodobała się Ignasiowi :-)

Polecamy serdecznie!!!


Książkę znajdziecie TUTAJ

Egmont Polska


Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami", której pomysłodawczynią jest Karolowamama
Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy:
- miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Eksperyment "Rozkwitający kwiat" - PROJEKT PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI

Eksperyment "rozkwitający kwiat" prezentujemy dzisiaj w ramach projektu "PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI", to właśnie  dzięki niemu w każdy piątek opisujemy co najmniej jeden przeprowadzony przez nas eksperyment, a o całej inicjatywie możecie przeczytać TUTAJ.