Przejdź do głównej zawartości

Hania Humorek. Mistrzyni Humorków nr 1 - Wydawnictwo Egmont

Hania Humorek gości w naszym domu już od dawna. Nasza domowa biblioteczka mieści prawie wszystkie pozycje jakie ukazały się do tej pory na polskim rynku. Ostatnio Wydawnictwo Egmont wydało kolejną pozycję o przygodach rudowłosej dziewczynki o dość specyficznym humorku. Hania Humorek. Mistrzyni humorków tom 1 to lektura, którą każdy miłośnik serii musi koniecznie poznać. Hania słynie z tego, iż bardzo często miewa dość specyficzny humor. Lubi balansować na granicy dozwolonego zachowania a jej pomysły nie rzadko wpędzają ją w niezłe kłopoty. Nie inaczej jest i tym razem. Koniec wakacji i powrót do szkoły to zmora większości uczniów na całym świcie, a Mistrzyni Humorków, taki stan rzeczy może przyjąć tylko złym humorem. Na szczęście okazuje się, że w szkole nie jest tak źle jak Hania zakładała a pan Łopuch jak zawsze wykazuje się dużym zaangażowaniem i kreatywnością, tak aby jego uczniowie odczuli skutki powrotu do szkoły jak najdelikatniej. Podobnie jest z Hanią, która wraz z młodszym bratem oraz Ryśkiem, kolegą z klasy zakładają elitarny Klub Sikającej Ropuchy. Jednak aby dostać się to tego klubu trzeba...
Tego już nie zdradzę :-) Przekonajcie się sami :-)

Hania Humorek. Mistrzyni humorków tom 1 to zabawne perypetie dobrze znanych bohaterów. Pomysłowość Hani połączona zaskakuje, wywołując jednocześnie uśmiech na twarzy :-) Książka podobnie jak i wcześniejsze tytuły bardzo spodobała się Ignasiowi :-)

Polecamy serdecznie!!!


Książkę znajdziecie TUTAJ

Egmont Polska


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody.