Przejdź do głównej zawartości

Hania Humorek. Mistrzyni Humorków nr 1 - Wydawnictwo Egmont

Hania Humorek gości w naszym domu już od dawna. Nasza domowa biblioteczka mieści prawie wszystkie pozycje jakie ukazały się do tej pory na polskim rynku. Ostatnio Wydawnictwo Egmont wydało kolejną pozycję o przygodach rudowłosej dziewczynki o dość specyficznym humorku. Hania Humorek. Mistrzyni humorków tom 1 to lektura, którą każdy miłośnik serii musi koniecznie poznać. Hania słynie z tego, iż bardzo często miewa dość specyficzny humor. Lubi balansować na granicy dozwolonego zachowania a jej pomysły nie rzadko wpędzają ją w niezłe kłopoty. Nie inaczej jest i tym razem. Koniec wakacji i powrót do szkoły to zmora większości uczniów na całym świcie, a Mistrzyni Humorków, taki stan rzeczy może przyjąć tylko złym humorem. Na szczęście okazuje się, że w szkole nie jest tak źle jak Hania zakładała a pan Łopuch jak zawsze wykazuje się dużym zaangażowaniem i kreatywnością, tak aby jego uczniowie odczuli skutki powrotu do szkoły jak najdelikatniej. Podobnie jest z Hanią, która wraz z młodszym bratem oraz Ryśkiem, kolegą z klasy zakładają elitarny Klub Sikającej Ropuchy. Jednak aby dostać się to tego klubu trzeba...
Tego już nie zdradzę :-) Przekonajcie się sami :-)

Hania Humorek. Mistrzyni humorków tom 1 to zabawne perypetie dobrze znanych bohaterów. Pomysłowość Hani połączona zaskakuje, wywołując jednocześnie uśmiech na twarzy :-) Książka podobnie jak i wcześniejsze tytuły bardzo spodobała się Ignasiowi :-)

Polecamy serdecznie!!!


Książkę znajdziecie TUTAJ

Egmont Polska


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Czym zająć malucha#14 - zabawa sensoryczna z woreczkami na lód

Dzisiaj wraz z Nikosiem chcieliśmy Wam pokazać kolejną zabawę sensoryczną, którą synek bardzo lubi. Przygotowanie jej jest szybkie i wymaga minimum nakładów finansowych. Wystarczy woreczek na kostki lodu kilkanaście koralików i woda. Oczywiście można także dać dziecku sam woreczek z wodą bez koralików, jedna te są dużą atrakcją dla malucha a ich dotykanie i próby przesuwania dodatkowo ćwiczą motorykę małą :-) Poniżej kilka kadrów z zabawy :-)

Jak przygotować woreczek

Na początek należy włożyć koraliki do woreczka. Robimy to otworem przez który nalewa się wodę. Gdy koraliki są już w woreczku, należy je delikatnie poprzesuwać do poszczególnych przegródek. Gdy koralika są już umieszczone nalewamy wodę i zawiązujemy woreczek :-) 

I liczymy na to, że dołączycie do zabawy :-) 
P.S. Woreczki szybko pękają więc przygotujcie się na mokrą zabawę z koniecznością wycierania podłogi :-)

Czym zając malucha#17 - puzzle sensoryczne DIY

Dziś u nas kolejna zabawa, tym razem z puzzlami sensorycznymi w roli głównej. Nikoś bardzo lubi takie zabawy a puzzle spodobały mu się wyjątkowo. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam pomysł na zabawę i tez wykonacie takie (lub podobne) zabawki dla Waszych maluszków :-)