Przejdź do głównej zawartości

Kostek na planie filmowym - Wydawnictwo Debit

Kostek, to bohater którego jak już się pozna to nie można nie polubić. Ciekawski świata, zawsze skory do pomocy i o nienagannych manierach. Jego przygody zaskakują, bawią i sprawiają, iż wraz z Panem Piętką stają się jednymi z ulubionych postaci. Nie inaczej jest z najnowszym tytułem z serii. Ponownie Alex T. Smith udowodnił, iż jego wizja Kostka jest bezbłędna. Kostek na planie filmowym swoją premierę miał 30 stycznia. Cała seria ukazuje się nakładem Wydawnictwa Debit.Każda z przygód ma bardzo podobny początek. Mamy poranek a Państwo Wyglancowani wychodzą z domu, wtedy nasi dwaj przyjaciele wyruszają na miasto ku nowej przygodzie. Tym razem wszystko zaczyna się od trampoliny, to podczas skakania na niej nasz bohater zauważa w alei Merdusia gigantycznego goryla. Kim jest i co tam robi? To pytania, które dręczą przyjaciół. Dlatego postanawiają udać się (jak się okazuje) na plan filmowy gdzie kręcony jest Gorylii triller. Jak to często bywa, mamy tu zbieg wielu nieprzewidywalnych okoliczności, w wyniku których Kostek i Pan Piętka ratują całą sytuację. Co takiego wydarzyło się na planie filmowych, że reżyser Everald Zoom-Soczewka zmuszony był przystać na propozycję Kostka? O tym przekonajcie się sami :-)


Książkę znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwo Debit


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody.