Przejdź do głównej zawartości

Kostek na planie filmowym - Wydawnictwo Debit

Kostek, to bohater którego jak już się pozna to nie można nie polubić. Ciekawski świata, zawsze skory do pomocy i o nienagannych manierach. Jego przygody zaskakują, bawią i sprawiają, iż wraz z Panem Piętką stają się jednymi z ulubionych postaci. Nie inaczej jest z najnowszym tytułem z serii. Ponownie Alex T. Smith udowodnił, iż jego wizja Kostka jest bezbłędna. Kostek na planie filmowym swoją premierę miał 30 stycznia. Cała seria ukazuje się nakładem Wydawnictwa Debit.Każda z przygód ma bardzo podobny początek. Mamy poranek a Państwo Wyglancowani wychodzą z domu, wtedy nasi dwaj przyjaciele wyruszają na miasto ku nowej przygodzie. Tym razem wszystko zaczyna się od trampoliny, to podczas skakania na niej nasz bohater zauważa w alei Merdusia gigantycznego goryla. Kim jest i co tam robi? To pytania, które dręczą przyjaciół. Dlatego postanawiają udać się (jak się okazuje) na plan filmowy gdzie kręcony jest Gorylii triller. Jak to często bywa, mamy tu zbieg wielu nieprzewidywalnych okoliczności, w wyniku których Kostek i Pan Piętka ratują całą sytuację. Co takiego wydarzyło się na planie filmowych, że reżyser Everald Zoom-Soczewka zmuszony był przystać na propozycję Kostka? O tym przekonajcie się sami :-)


Książkę znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwo Debit


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Czym zająć malucha#14 - zabawa sensoryczna z woreczkami na lód

Dzisiaj wraz z Nikosiem chcieliśmy Wam pokazać kolejną zabawę sensoryczną, którą synek bardzo lubi. Przygotowanie jej jest szybkie i wymaga minimum nakładów finansowych. Wystarczy woreczek na kostki lodu kilkanaście koralików i woda. Oczywiście można także dać dziecku sam woreczek z wodą bez koralików, jedna te są dużą atrakcją dla malucha a ich dotykanie i próby przesuwania dodatkowo ćwiczą motorykę małą :-) Poniżej kilka kadrów z zabawy :-)

Jak przygotować woreczek

Na początek należy włożyć koraliki do woreczka. Robimy to otworem przez który nalewa się wodę. Gdy koraliki są już w woreczku, należy je delikatnie poprzesuwać do poszczególnych przegródek. Gdy koralika są już umieszczone nalewamy wodę i zawiązujemy woreczek :-) 

I liczymy na to, że dołączycie do zabawy :-) 
P.S. Woreczki szybko pękają więc przygotujcie się na mokrą zabawę z koniecznością wycierania podłogi :-)

Czym zając malucha#17 - puzzle sensoryczne DIY

Dziś u nas kolejna zabawa, tym razem z puzzlami sensorycznymi w roli głównej. Nikoś bardzo lubi takie zabawy a puzzle spodobały mu się wyjątkowo. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam pomysł na zabawę i tez wykonacie takie (lub podobne) zabawki dla Waszych maluszków :-)