Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Nauka jest super. Księga odkrywcy - Wydawnictwo AMEET

Świat wokół nas jest bardzo interesujący, pełen niesamowitych zjawisk, wynalazków i ciekawych ludzi. Odkrywanie go jest fantastyczną przygodą, która towarzyszy każdemu bez względu na wiek. Ignacy bardzo lubi czytać i z chęcią sięga po książki popularno - naukowe. Ostatnio, bardzo go zafascynowała książka z serii Disney Uczy pod tytułem Nauka jest super. Książka odkrywcy. Publikacja ukazała się na rynku nakładem Wydawnictwa AMEET. Wydawca wpadł na genialny pomysł, aby książkę, która porusza tematy STEAM połączyć z bohaterami jednej z najpopularniejszych bajek Iniemamocni. Książka zawiera dość zwięzłe opisy, przez co nie przytłacza nawałem informacji. Z publikacji dowiadujemy się między innymi jakie są typy mięśni, z czego zbudowany jest szkielet rekina, czym jest pole elektrostatyczne i wilgotność oraz jak identyfikować głos oraz czym jest GPS. 

Poza ciekawymi tematami, książka charakteryzuje się także duża ilością zdjęć i rysunków. Wszystko to powoduje, iż jest atrakcyjna dla dzieci i z chęcią po nią sięgają. 
Książka bardzo spodobała się Ignacemu, przeczytał ja już kilkukrotnie i bardzo często do niej powraca. Dzięki niej znacznie poszerzył swoją wiedzę i zainteresował się nowymi tematami. Mamy nadzieje, iż niebawem ukaże się kolejna cześć z serii. 

Polecamy serdecznie!!!Książkę znajdziecie TUTAJ

http://www.ameet.pl/Komentarze

  1. Bardzo fajna książka.
    Nie znamy tej książki, a byłaby interesującą do nas.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty